Outfity, smělost sama.

Černobílá

14. listopadu 2013 v 20:06 | Hanýžka89
Miluji černou a bílou, pak ještě šedou, přechod, kontrast. Odráží to nejen mou aktuální náladu, ale taktéž moji osobnost. Měla jsem pro vás připravený článek, o tom, proč se lze domnívat, že jsem bláznivá. Bláznivá a v několika situacích bázlivá. Pak jsem uznala, že není za vhodno jej publikovat, neb si publikaci nezaslouží a mou jakoukoli publicitu by do budoucna jen znemožnil.
Pořád dokola bych poslouchala PíseňOlásce od Dyka a Porcelán od Mandrage, nejraději bych probrečela balíky papírových kapesníků u tragických a romantických snímků a ... to je bohužel všechno. Líbí se mi láska na papíře nebo obrazovce, už méně ji předpokládám v životě. Za poslední rok jsem zesílila zeď, kterou jsem si kolem sebe vytvořila a nechci přes ní pouštět někoho nového či snad staronového. Nechci a nevím, jak to změnit.
Nepotřebuji Jin k svému Jang, potřebuji marble sukni, bílou košili, kalhoty s hadím vzorem, šedou asymetrickou sukni a pevný cropped top. Pod kánonem minimalismu hledám další inspiraci.

Korzetové šaty jsou návykovou záležitostí, kombinovatelné prakticky s čímkoli, nejradšji bych je viděla s bílou košilí a fuchsiovou rtěnkou. Zatím je nosím jen tričkem a biker bundou, kterou už budu muset odložit k zimnímu spánku.

Hlavně nezávazně.

29. září 2013 v 20:28 | Hanýžka89
Drazí čtenáři, prosím, nemějte obavy o mé duševní zdraví. Nepřeskočilo a nezačla jsem si o sobě myslet, že mám kázat módu a pít víno. Jen mě to baví. Právě teď a právě tady a o tom celém tenhle blog je, o mých momentálních přehmatech, náladách a omylech. Ve čtvrtek jsem měla zkoušku, písemnou a z volitelného předmětu. Nechtěla jsem se přílišně stojit, zároveň jsem chtěla zachovat jisté dekórum naší almy mater. Zvolila jsem nové kalhoty z H&M Trend, bílé neprůsvitné!! triko a moje oblíbené sako z Topshopu. Uměle a na rychlo vytvořený kostýmek jsem doplnila bílým keckami, pro ulehčení looku a mé chůze přes Václavské náměstí, Staromák a Pařížskou.
H&M Trend je jakým si "lepším já" Háemka a a celkem konkurenceschopným náhradníkem dosud nezabydleného COSu. Kolekce této odnože, myslím, lze najít pouze na Příkopech, jsou o malinko dražší než běžná konfekce H&M, ale troufnu si říct, že se vám to vrátí na kvalitě a designu. Minimalistické kousky s výrazným detailem, je to, co mě navábí pokaždé (stejně jako velké nosy u mužské části populace), a zároveň nezklame.

Kalhoty mají vysoký pas a jsou trochu volnější, což nikdy neuškodí. Původně jsem k nim chtěla zvolit spíše boty na podpatku, určitě by to nohách více zalichotilo, ale chlad je chlad a já bych se ráda připravila na boj s bacily a nechci je nechat hned vyhrát kontumačně.
P.S.: Brýle plní účel, nejsem pouhý pozér :P.

Vofoťvohoz

23. září 2013 v 10:03 | Hanýžka89
V galerii jsem si odhodlaně vytvořila složku Outfity a vložila do ní tento jediný obrázek. Vyfocený v kabince, o zrcadlo a Iphonem. Nejhorší kombinace možného a přesto existujícího pod tak smělým pojmenováním. Momentálně pro mě nevysychajícím pramenem inspirace jsou street-stylové fotky z Fashion weeků, obejvované nahodilým způsobem na pinterestu, věčný styl Christine Centenery a blogerka Sandra Hagelstam. Toto vše dohromady ve mě zároveň budí pocity méněcennosti, že má zručnost šla snad stranou mé touze být psavcem. Óooo, škoda, že neumím šít. A tak za mě šijí laciné pracovní síly třetího světa a já pak jejich výrobky kupuji v konglomerátních módních řetězcích za ceny neodpovídající kvalitě a taktéž na úkor veškeré originality.
Minimalismus budiž pozdravem. A. McQueen, Balmain, Balenciaga, Proenza Schouler a Givenchy budiž pochváleni, avšak mou studentskou peněženkou nedotčeni.

 
 

Reklama