Around me

My mum.

29. srpna 2011 v 22:20 | Hanyzka89
"Nojo, cela mamka za mlada." Nemyslim si to. Ano z cele rodiny, jsem mum nejvic podobna, ale ona zamlada vypadala jinak, v mnohem lip. Mela mensi nos i prsa, hezci usmev, nenosila dlouhe vlasy a mela vetsi oci.
Mezi mnou a mamkou je velka generacni propast zpusobena i tim, ze mela v pozdejsi veku. Ne vzdy se shodneme a umime se pohadat opravdu, opravdu hodne. Nebavi ji vareni, nesnasi moje laky na nehty, neustale mi dava rady jak male holce, mysli si, ze se upinam na voly, obcas vymyslim blbosti a casto nereaguje na moje dlouhe...dlouhe povidky. Na druhou stranu rada s mnou snida, kouka na Pratele, prekvapuje me skvelymi darky, vypravi mi o svem mladi, jak cestovala, jak studovala, jak ji trapne sbalil muj otec a je na me pysna.


V detstvi nam jsou rodice vzorem, autoritou a oporu, v puberte sokem vic nez co jineho, v dospelosti by nam meli byt pritelem. No a kdo se nekdy nepohada s prateli, ze?

Who needs ... ?

21. června 2011 v 21:36 | Hanyzka89

Imprese, bílá.

15. června 2011 v 21:26 | Hanyzka89

Pussťe si Lemon Tree od Fool´s Garden!!! Je to povinnost!!!

Žůžová růžová.

20. dubna 2011 v 22:59 | Hanyzka89Je mi dvacet a nevlastním ani jednu panenku v růžovém, hanba mi.

Jinak barbíny se od mých mladých let vážně změnily. mají lidštější pas, rádoby svalnatý nohy a manší prsa. že by se Mattel opravdu polepšil? Hm.

S kým jsi chtěl, s tím už si tykáš.

30. března 2011 v 21:24 | Hanyzka89
Už jsem zde představila pár "mých lidí". Je pravdou, že lidé v mém životě nejsou většinou všední a důkazem budiž i následně zmíněné mé tři kamarádky.

Slečna A. je baletka. Je velmi impozantní, chytrá a zdravě sebejistá. Studuje mimo jiné na filozofické fakultě film, je jedinou recenzistkou, které věřím. Myslím, že by si na sebe nikdy nezvala nic obyčejného. každý kousek jejího šatníku je hodně originální, střihově i barevně. Ani s notebookem od Apllu se nezpokojila v kaslické bílé, má oranžový. Cokoliv, co připraví, je dotažené do puntíku a je na tom znát její rukopis. Ke mně je vždy vstřícná a pomůže mi s čímkoliv, o co ji požádám.
Slečna Š. má skvělé rezavé vlasy. Její střední školou byla konzervatoř. Když si s ní člověk povídá, vůbec nevnímá, jak rychle běží čas. Při popisech různých situací nešetří nadsázkou a ironií. Je velmi příjemná a nerada mrhá krásným dnem sezením ve škole. Při azurové teplotě a vyšších venkovních tepltách dává přednost životu mimo ni. Její láska právě dostudovala psychologii a začala žít v Praze. Její láskou je její přítelkyně. Je úpřímná a velmi milá.
Slečna I. je vegetariánka, má ráda sojové mléko a jak sama říká, má slabost pro chlapy, co si ji nezlouží. Poslouchá punk a kouří ochucený cigarety. Nikdy se s ní nenudím a ona se nestydí mluvit o čemkoliv. Používá přírodní kosmetiku a právě vyměnila jedno dvojče za druhé. Chci ji domutit, aby mě vzala ke kartářce o které mi vyprávěla. Jo a má ráda hroznový cukr.

Slušela by se sem dát fotka, ale bohužel žádnou nemáme, takže do konce semestru ji pořídím, nebojte;-)

F.R.I.E.N.D.S.

18. února 2011 v 13:14 | Hanyžka89
Když se řekne Přátelé, pro mě jsou ti s velkým P nejenom každý všední den od dvou na Primě. Pro mě jsou každý všední den i každý víkend. Vím, že s nima není nic špatnýho, žádnej koncík, žádný cvičení, žádný odpoledne, nic. Prostě s nima to je vždy super!!! U nich neplatí, že když se na něco těšíte, tak to nevyjde. S nima to vyjde pokaždý, protože tam jsou oni!
Ikdybych jim milionkrát řekla, mám vás ráda, nestačilo by to. Prostě jsem měla neskutečný štěstí.
kkkllll
Berte s nadhledem, mezi své přátele, řadím i pár super kluků:)

Srdce v kalhotech.

15. února 2011 v 12:57 | Hanyžka89
Máme doma krtka...
krtek
...a ten má srdce v kalhotech.

Protože

15. června 2010 v 22:39 | Hanyzka89
Protože mám teď blbou náladu, později vysvětlím proč.
Protože jsou upřímní.
Protože mi říkají Haní, někdy Haí.
Protože se jim líbí jak tancuju:)
Protože mi popřáli k narozkám jako první.
jfhh
A přístě si povíme zase o něčem vážném, mám pro vás jeden super pomlouvačnej a stížnostiplnej článek:))

Mazec večer

6. září 2009 v 15:03 | Hanyzka89
Zuzka, Já, Lenka
zbytek fotek nevyšel či není puvblikovatelný....

Moje nejoblíbenější fotka s Pergi

11. června 2009 v 20:38 | Hanyzka89
- pochází z trochu zvláštního dne....vlastně bylo dobře

♥ Jíťa ♥

28. května 2009 v 21:36 | Hanyzka89
Jak bych mohla zapomenout...

Ta, která při mně vždycky stojí.
Ta, která, když jsem byla mladší, byla nucena mě přebalovat.
Ta, která nikdy nic nedostala zadarmo.
Ta, které si vždycky budu vážit.

Moje ségra, nejlepší ségra na světě, i s těma pár chybama....nemá chybu.
A samozřejmě nejmladší člen rodiny - malá Barborka (občas taky Barbarka).
Ikdyž já ty mimina moc nemusím, některý z nich divně koukaj a jsou trochu nehezký. Barbunka je dokonalá, teďkon trochu baculatá a trochu "paní Vzteklina" :), ale i tak je dokonalá!

 
 

Reklama