LISABON

4. září 2018 v 21:09 | Hanyzka89 |  _c_e_s_t_y_

Ach, ano! Lisabon je krásné, slunné hlavní město Portugalska hýřící barvami, sardinkami, koláčky pastais, žlutými tramvajemi a rozkládající se na sedmi pahorcích, díky čemuž máte jistotu věčného stoupání a klesání, při němž budete rádi, když vás nesrazí jeden z místních tuctuců.


Lisabon byl prostě nádherný a měl úplně jinou atmosféru nejen než zbylá mnou navštívená evropská města, ale i než jsem predikovala z fotek a článků, které jsem si o něm pročítala před odjezdem. Vnímání jakéhokoli místa je holt individuální, ovlivněné našimi prioritami, naším aktuálním citovým rozpoložením, naším doprovodem. Většinou vždy dostaneme to, co právě potřebujeme, ale málokdy je to to, co přesně očekáváme.
Pro vše výše uvedené jsem se rozhodla tenhle článek pojmout jinak. Tentokrát nebudu shrnovat, nebudu nic konkrétního v něm doporučovat (pokud byste ale chtěli nějaké tipy když už, můžete mi napsat mi do zpráv na insta: https://www.instagram.com/hanyzka_89 ), jen nabídnu pár fotek, třeba vás přenesou z aktuálního podzimního nezmaru do mého horkého srpnového týdne a snad, ještě, lépe, vás přimějí k návštěvě tohoto úžasného města, která bude ve vaší režii, vašem prožitku a jistě i následně v příjemných vzpomínkách. 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama