B a r c e l o n a

27. února 2018 v 20:25 | Hanyzka89 |  _c_e_s_t_y_

Vrátily jsme se včera a já si říkala, že bych měla svoje postřehy napsat, dokud jsem ještě plná dojmů. Barcelona byla jednou z destinací, která mě lákala už celkem dlouho. Poctivě jsem si ukládala již od loňska na pinterestu různé fotky a tipy, do záložek na počítači odkazy na články jiných blogerek a plánovala, že spolu s kamarádkama snad vyrazím.
Barceloně jsme s holkama daly čtyři dny a ty utekly neskutečné rychlým způsobem. Viděly jsme téměř všechno, co jsme si naplánovaly, ochutnaly naprosto všechno, co jsme chtěly a nejednou se dobře zasmály. Bylo by to téměř dokonalé nebýt velmi specifického ubytování a toho, že mě okradli. Byt jsme klasicky volily přes airbnb, jenže tentokrát fotky neodpovídaly realitě, měly jsme malý kamrdlík v bytě holek, co pořádku mnoho nedaly, nefungovaly nám světla, topení jsme neměly vůbec a donesený přímotop naopak svítil celou noc. Nad tím se dá ještě mávnout rukou, je to aspoň vtipné vyprávění. Krádež celého batohu s mojí oblíbenou peněženkou, hodně eury, občankou, klíčema, kreditkou, novou rtěnkou NARS a krásnými dárečky mě mrzí opravdu velmi. Nečekala jsem to vůbec a ikdyž jsem si věci přes den hlídala, večer v restauraci by mě nenapadlo, že mi jiný host vytáhne batůžek zpod nohou. Jsou ale i horší věci a i tak se mi výlet moc líbil a to, že už je po něm, nějak pořád nechci přijmout. Tak pro mou vzpomínkou a vám pro (snad) zlepšení oka jsem vybrala do článku pár fotek.

 


Komentáře

1 Lolita Lolita | Web | 6. března 2018 v 11:24 | Reagovat

Úplně ti závidím ;-) Barcelona musí být nádherná! Snad se tam taky jednou podívám.
To s ukradeným baťůžkem mne mrzí... ale nevěš hlavu. Mě takhle okradli ve Splitu (Chorvatsko) přímo na ulici. Taky jsem měla batoh, nesla jsem ho na zádech a v nehlídaný okamžik mi někdo z kolemjdoucích v něm musel šmátrat (vůbec nechápu, že jsem to necítila) a taky vybral vše, co se dalo... včetně cetek ze suvenýrů :-?

2 Hanyzka89 Hanyzka89 | 6. března 2018 v 22:42 | Reagovat

[1]: Dekuji za mily komentář. Barcelona urřitě stojí za vidění :-) věřím, že se tam určitě brzo podíváš :-) Jinak to s tvou krádeží, mně také moc mrzí, achjo. Je to strašný opruz a člověku je to vážně líto. Ale jak říká moje kamarádka, karma to těm zlodějům určitě vrátí. ;-)

3 hanyzka89 hanyzka89 | 6. března 2018 v 22:43 | Reagovat

[2]: *mě take moc...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama