Black Friday. Yay!

24. listopadu 2017 v 21:29 | Hanyzka89 |  DIARY...
Funguje to asi takhle. Když jsem šťastná, na blogu většinou není ani čárka. Ale když jsem v takovýmtom stavu, kdy musím cestou do Lidlu na Budějárně přejít ulici, abych nenakopala toho debilnímího mima á la Chaplin do rozkroku, můžete se "těšit" na nový příspěvek.
Vyhýbám se černým pátkům, nemůžu teď utrácet za blbosti, ale přesto, když víte, že nutně potřebujete jednu konkrétní knížku, dvacet procent dolů neuškodí. Ušetřila jsem a tak v podstatě vydělala, i když tahle věta někde v překladu ztrácí logiku i ten vtip. A hlavně je z Přátel a já už se na ně nechci dívat, protože pesto není dobrý na těsto, ale ke špagetám zajisto, protože se na ně s ním dívá jiná a taky protože vychová čokla nějaký jiný! (A já nemám ani psa, ani jeho potenciálního páníčka.) Zpátky k věci. Koupila jsem si Lososa v kaluži. Protože Markéta je vtipná, je mladá a je to její prvotina, a to se musí podporovat. Hned po prvních pár stránkách mi to přišlo, jako bych to psala já. Na jednu stranu oceňuji takový strop kvality, na druhou mi dochází, že ten můj domnělý talent, lépe snad schopnost, není žádnou superschopností. Že na světě jsou jiný autorky, který, to na rozdíl ode mě, dokážou dotáhnout do cíle a vydat. Já jsem zatím nebyla schopna vydat ani rigorózku, protože na jaký katedře bych to měla psát?, kdo by mi to asi tak vedl?, jak budu schopna naučit se na zkoušku?, nejsou justičky důležitější?
Mít sny je důležitý a všichni vám řeknou, že jejich splnění je na dosah, stačí jen chtít. Já si tak úplně nemyslím, že by se nám mělo všechno splnit, ani to, že něco se nesplní, aby se splnilo něco lepšího. Prostě něco nám nevyjde a my to po nějakých delších či kratších útrapách musíme přijmout a na všechno nezanevřít. Nesfoukávám každý plamínek naděje, ale ani nechci ochutnávat Š/šlehačková oblaka. Už nejsem tak naivní a spoustu věcí bych udělala jinak, ale stejně…Občas něco zamrzí. A vám je jasný, že jsem se od knížky dostala opět někam jinam. Možná proto žádnou knížku nevydám, protože se neumím držet osnov.
Takže zpátky ke knížce. Zatím to vypadá, že ten, co ji zlomí srdce, je sparťan, a kdyby jím nebyl i můj táta, tak řeknu, že všichni sparťani jsou sráči. A taky vám prozradím, že mi při čtení v metru zeskelnatěly oči, ale to se nutně nemusí dít všem. Jsem extracíťa i přesto, že dělám, že ne.
Jinak ten Black friday nebyl úplně marný, ani úplně finančně devastující. Koupila jsem část jednoho dárku a sobě dva hrníčky. Lepším se, kupuju hrníčky do páru, jakože pro dva, i když by mi v klidu stačil jen jeden. Ale řekla jsem si, že když sice ne všechno vyjde, ale bylo by i fajn tomu failu nejít přímo naproti.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama