Haters gonna hate.

3. května 2017 v 15:04 | Hanyzka89 |  DIARY...
Středa odpoledne. Jakožto správný ekolog mám v kanceláři rozsvíceno a přitemněnými závěsy se marně snaží prodrat venkovní sluníčko. Čumím naprosto tupě do stížnosti, usnesení, proti kterému směřuje, a do třech typů komentářů. Dělám, že je vše v nejlepším pořádku, že mi nevadí, že jsem se přehmátla a vzala si tu prošlou colu zero místo nové a ani nakyslé mléko v kafi, co by porazilo i krávu. Ostatně si tak sama poslední dobou připadám. Vesele lajkuju všechny miminka, svatby a zasnoubení, dělám, jak jsem ze všeho na větvi, ikdyž se cítím, jak kdyby pode mnou jedna praskala.
Všechno je přeci v naprostým pořádku! Dělám strašně nadějnou kariéru v justici a jednou určitě napíšu bestseller. Ha. Až na to, že možná ne. Což si nepřipouštím, jakože á la právě teď. Sice přestávám na instagramu sledovat blogerky přesně ve chvíli, kdy oznámí, že jsou v tom, a trochu už mi dochází vtipné odpovědi na narážky mámy, že která má kamarádka z dětství čeká miminko, ale vím, že právě tohle právě teď nechci. Vím to, ale nebaví mě o tom přesvědčovat ostatní.
Jdu vylít to zkyslý kafe s nadějí, že dneska v práci také nebudu už dlouho kysnout.
Směju se svým deníkům z puberty a to i přesto, že jsem od doby jejich sepsání dospěla jen v tom směru, že piju víno a účet za telefon nemusím hradit z kapesného, kterému se však můj plat nebezpečně podobá. Mou nejvetší oporou jsou mí přátelé. Jsou úžasní, hlavně tehdy, když se smějou mým vtipům. Úžasnost některých z nich trochu pokulhávala, když pod heslem Už na něj zapomeň! mě přiměli zřídit si Tinder. (Nebojte, trvalo to jen týden.) Tato šikovná aplikace mi k mé radosti poskytla velmi zajímavou nabídku. Nejprve mého ženatého spolužáka z UJAKu, který nedávno ohlásil radostný příchod potomka, potom postupně všechny spolužáky z práv, kteří měli ten hromadný sex na horách ve třeťáku s holkou, která nosila šortky kratší než mé kalhotky. A nosila k nim bílé kozačky!! Jóó a nakonec tam byl týpek s heslem, že úspěch se neodpouští a že lva nezajímá, co žere ovce, z čehož je jasný, že tenhle Vám do života přinese jen nabídku na opravdu výhodnou pojistnou smlouvu a žádost o deset kontaktů.
Vždycky jsem balila kluky na humor…. Tím se to možná celý vysvětluje!

 


Komentáře

1 klavesnicetuka klavesnicetuka | Web | 3. května 2017 v 18:08 | Reagovat

A proč všechno lajkuješ když z toho nejsi na větvi?
Ale tohle mi taky vadilo, jak "všichni" dávají fotky ze svatby, potomků atd...obecně to moc nechápu, facebook jsem zrušila:-) svatbu jsem taky měla a neměla jsem potřebu fotky někde vystavovat (ale tak my neměli ani profesionálního fotografa, my se fotli jen tak s 8 pozvanými):-)

2 Koi Koi | Web | 3. května 2017 v 22:03 | Reagovat

Proč lajkovat něco, co se mi nelíbí? Proč nosit takovouhle masku? Radši k sobě buď upřímná, i k ostatním, a všechno bude lepší.

3 hanyzka89 hanyzka89 | 3. května 2017 v 23:12 | Reagovat

[1]: Dekuji za komentář i věcnou reakci. Předně bych jen uvedla, ze cely článek je nutno brát s trochou nadsázky :-) byl psán s mým asi jen domnělym vtipem :) Nejsem neprejici clovek, preju všem, at se jim plní jejich cíle, lajkuji jim je prave proto. A na větví z toho nejsem - v tom smyslu, ze se obavam tlaku okolí, který bude ode mě očekávat týž. Jenže...ja mam ted (neříkám, ze se to nemuze nekdy změnit) trosku jiné priority! :-)

4 hanyzka89 hanyzka89 | 3. května 2017 v 23:18 | Reagovat

[2]: Dekuji za komentář. :-) a rady ;-)
Jak jsem již reagovala výše, snazila jsem o radobyvtipny článek, na coz odkazuje vlastne i jeho závěrečná věta. Uprimne druhým preju jejich štěstí, jen doufam, ze i ostatní budou akceptovat to, ze pro mě jim je prozatím neco jiného. Metaforu s větví jsem použila jakožto slovní hricku, která mi prisla proste pod ruku :-)

5 m. m. | E-mail | Web | 4. května 2017 v 19:22 | Reagovat

Kdybych poslouchala jemné nátlaky okolí (rodiny), tak se zblázním. Je mi skoro třicet, ale rozhodně se nedá říct, že bych byla nějak na cestě k usazení, kariéru nepěstuju a nevím, co bude ani příští rok, a taky úplně nemám chuť zavářet na nějaké potomky - to není moje věc.

Člověk ale holt musí pochopit, že všechno není pro každého, a navíc nejsou žádné povinné limity, kdy musíš něčeho dosáhnout. Lidi žijí spousty druhů životů a je spousta lidí, kterým to vnucované "usazení" taky přišlo o hodně později a nijak jim to nebrání být šťastní. Take it easy. Jsi mladá, hezká, máš styl a smysl pro humor. To máš víc bonusů než spousta lidí, co znám.

6 hanyzka89 hanyzka89 | 4. května 2017 v 20:22 | Reagovat

[5]: Tenhle komentář se mi tak krásně četl od začátku do konce!! Strašně moc za něj děkuji, byl takovým pohlazením :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama