2 0 1 5

3. ledna 2016 v 16:21 | Hanyzka89 |  DIARY...
Není to tak dávno, co jsem projížděla svou složku s inspirací a v jedné z jejích podsložek jsem našla hlášku: "Image if you could watch a trailer for your 2015". A tak jsem se rozhodla, že takový malý trailer vytvořím na svém blogu. Samozřejmě, že tím zcela popírám smysl traileru, který má upoutat na film, co teprve přijde, na druhou stranu ve střížně se připravuje až po natočení filmu. Bohužel můj časoprostorový stroj nefunguje! A tak trailer s rořním zpožděním přichazí až nyní.


Uplynulý rok byl, jak jsem již předestírala, plný změn a různých obratů. Zatímco se jedny vazby zptřetrhaly, jiné se vytvořily. A i přes přes mojí emočni inkontinenci ohledně jedné osoby (né vážně nechápu to, ať se zachová hezky nebo hnusně, moje slzné kanálky spustí pláč) to byl rok plný zábavných momentů, proběhlo spoustu společných obědů a káviček, party, koncertů, návštěv kin a divadla. Viděla jsem spoustu nových filmů, vypila několik sudů vína a pytlů kávy, tancovala a skotačila na nespočet svých oblíbených písní, nasmála se nespočtu vtípků, vyslechla bambilion drbů a strávila skoro veškerý svůj čas s těmi, které miluji a díky kterým je toto všechno možné. Děkuju vám!!!
Zvažovala jsem, jaké fotky vybrat. Nakonec jsem zvolila nenásilnou cestu a rozhodla se, že nezvěřejním skoro žádné fotografie druhých osob, bez jejich souhlasu bych to dělat neměla. Na oplátku v popisu zvěřejného budu co nejupřímější a co nejkonkrétnější.


1. První fotku jsem fotila v úterý hned po Velikonocích, bylo super počasí, já měla volno a skvěle naplánovaný den. Do Prahy jsem přijela nějako po obědě a zašla jsem za Zdeněčkem a dala jsem mu dodatečně k Velikonocům taková minivajíčka v obalu Najděte Walda. Potom jsem měla spicha s přáteli a šli jsme do kina a to na Popelku. 2. Druhý outfit je z jedné zářijové soboty, plné mých vlastních výčitek a toho, jak velká jsem naivka. Na to, v kolik hodin jsem se vrátila z páteční party, jsem ani neměla kocovinu. Evidentně ji nahradily mé výčitky. 3. Poslední outfit je ze třináctého listopadu. A na to, ze kdy je to foceno, jsem opravdu měla holé nohy. Uznávám, že se jednalo opravdu o netypický outfit do pracovního dne. Když tuto fotku viděla moje sestra, nemálo mi vynadala. Večer jsem šla na jednu akci a když jsem se pak vrátila domů, s hrůzou jsem si přečetla zprávy z toho dne.

4. První fotgrafií ze tří je květina, kterou jsem koupila mamce ke dni matek. Miluji kytice, miluji je dávat i dostávat, i je kupovat jen sama sobě. Během minulého roku jsem za ně utratila neskutečné jmění. 5. Na další fotografii jsem zachytila dopoledne 23. července, během horkého léta jsem měli strašně meruněk, které jsem ani nestihli zpracovat a tak z velké části se na nich vesele živily vosy. Odpoledne toho dne jsme jeli na Sedlčany fest, což mi připomělo dřívější časy, kdy jsme podobné akcičky naštěvovali pořád. Užila jsem si to a konečně jednou jsem si taky užila alespoň trochu opálených nohou. 6. Poslední jsou limonády ze Sweet and Peppers Days, kde jsem bzla poprvé s jednou známou spolužačkou z UJAK. Jedním z mých novoročních předsevzetí je tolik ji nezanedbávat a být pro ni o trochu lepší kamarádkou.

7. Snídaně z Coffee room. Bylo to poprvé co jsem na tuhle skvělou kavárnu zavedla Léňu. Miluji to tam, je to malý Berlín na Vinohradech. Po dvouchodové snídani, to je tam nutností pro všechny, jsme se rozloučily a já vyrazila za holčičí Ráďou a spolu jsme jely na fotbal Honzy a klučičího Rádi. To bylo asi poprvé, co mě fotbal vážně bavil. 8. Druhá fotka je ze začátku srpna, první den volna, první den opětovného psaní diplomky a výborné cappucinno z I NEED COFFEE. 9. Salát a káva z Můj šálek kávy, když jsme s Pergi konečně taky jednou ulovily místo bez rezervace. Pamatuji si, že mi nebylo nejlíp a také na to, jak mi Pergi radila, že je lepší držet se dál od pszchicky nevyrovnaných osob.

Toto je jediná ze sérií fotek s kamarády. 10. Fotka z nejlepšího plesu tohoto roku. Výborná akce, kde byly všichni moji místní poklady. Tancovali jsme až do úplného konce, pili různorodé drinky a já úplně nejvíc vyváděla na píseň Žijeme len raz. A musím říct, že v crop topu a kolové sukni jsem tam byla jediná. 11. S Ráďou a Zuzkou jsme během roku nafotily asi tisíce selfíček a vetšina z nich je katastrofická. Jen některé lze zveřejnit a nad ostatními se smějeme. 12. Poslední fotka je z mé utajované oslavy narozek, kterou pro mě připravila Ráďa a na jejíž části se podílel i Zdenda. Byl to jeden z mých nejpěknějších dnů. Nejdříve jsme byly s holkama v kavárně a pak jsme vyrazily do Noty, kde čekali kluci.

13. Seriál Baby Daddy je můj nejoblíbenější z aktuálně vysílaných. Navedla mě na nej Pergi v době, kdy jsem potřebovala povzbuzení a odreagování a já už u něj zůstala. Danny Wheeler je můj velký oblíbenec a moje romaticka dušička zaplesá pokaždé, když řekne o Riley, že je to láska jeho života. 14. Konečně jsem se odhodlala koupit si maskáčové kalhoty, věc, kterou bych na sebe před dvěma roky vůbec nevzala. Evidentně lze najít zalíbení i v nečem, v čem byste to nečekali. 15. Poslední je jeden z mých dárků k Vánocům. Udělaly mi radost všechny dárky, i ty, které třeba tolik nevyužiji, protože vím, že ten, kdo mi je kupoval, je kupoval v naději, že se mi budou líbit a že je ocením.

16. Můj první větší koncert v roce 2015, Enter Shikari v Lucerně. Narváno, koupě lístků na poslední chvíli a nejpodivnější dohra po pár měsících. 17. A selfíčko z téměr posledního koncíku roku 2015, už pár dní jsem měla nezaléčenou angínu, nemohla jsem hýbat hlavou a druhý den v 7 ráno jsem musela být už u zubařky v jiném městě, ale i tak skvělý koncert, Zoči Voči jsou super a mají toho nejvíc sexy zpěváka. 18. Koncert Mandrage z března, dobrá show, která skončila tím, že všichni diváci byli pozvaní na pódium, aby si s kapelou u klavíru zazpívali pár písniček a popili. Povedená akce.


A teď už něco málo podniků. 19. Ranní snídaně a skoro prázdné Bistro 8. Měla jsem studijní volno a první den umělé řasy. Připadala jsem si v nich jak laciná panenka z poutě, neplánuji se k nim vracet. 20. Sisters prosnulé svými chlebíčky, měla jsem tam sraz s Terkou, upřednostnily jsme kafe a pomluvily všechny muže světa a jejich příšerný vkus. 21. Moje návštěva Bistra proti proudu, sama jsem si tam zašla na večeři a byl to trochu omyl, pan číšník mi celou dobu mého pobytu tam kladl otázky a uváděl mě do rozpaků.


22. Bistro proti proudu v pátek ráno, když jsme slavily Perginy narozky. Měly jsme pak super den, prošly jsme se po celém Karlíně a sdělily veškeré dojmy z diplomky. 23. Bistro 8 a já jsem šla na kávu z jednoho pohovoru. Paradoxní je, že čím menší zájem o práci máte, tím spíš Vás vyberou. Stále si stojím za tím, že jsem neudělala chybu, když jsem tehdy nesouhlasila s přemístěním. 24. Jedna ze společných snídaní.


 


Komentáře

1 Ráďa Ráďa | 3. ledna 2016 v 17:53 | Reagovat

Díky tobě rok 2015 nestál za prd :*!

2 hanyzka89 hanyzka89 | Web | 3. ledna 2016 v 18:49 | Reagovat

[1]: :-? Né mé díky patří Tobě a zbytku, který miluju :-) Mám štěstí, že vás mám!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama