Holka TAG

4. října 2015 v 15:37 | Hanyzka89 |  DIARY...
Blogerky prý hýbou módním světem, obsazují první řady na přehlídkových molech a dělají reklamu skoro na všechno od žvýkaček přes prací prášek až k Cideru Strongbow. Pokud jste dospělým a máte kritické vnímání, chápete, že se občas jedná o očividnou reklamu a nemáte nijak zvláštní potřebu ji podléhat. Na druhou stranu současná masa čtenářek není pouze a jen dospělá a tak může věřit, že ten předražený čaj s mlíkem a želé kuličkama, co pije a vřele doporučuje jejich patnáctiletá vrstevnice je skutečné zdravý. V tom jediném možná shledávám negativa svodobného blogerského světa. Protože na druhou stranu mě blogy a blogerky neskutečné baví. Je to jak nonstop vycházející módní magazín plný inspirace a krásných obrázků a plus zadarmo!!!! I konkrétní tištěné časopisy ve snaze zvýšení prodeje odkazují na internet a obsazují své stránky internetovými celeritkami, jak jsem si mimojiné potvrdila koupí posledního Cosmopolitanu.
Tenhle článek ale nemá být uštěpačný ani lítostivý ani kritizující. Naopak mou prapůvodní snahou bylo napsat konečně něco veselého, holčičího a možná hravého? Třeba o tom, jak se těším na podzimním módu, jak si všude zkouším klouboky a kožešinévé límce, jak se raduji z konečně zkrácených vlasů a nových vzorků od Kiehls.


Pro rozptýlení svých myšlenkových pochodů a zachování zdravého rozumu jsem se letos rozhodla kupovat vánoční dárky s předstihem, sice nechápu kde na ně vezmu, ale to se nějak pořeší. Takže konečně se ode mě moji blízcí dočkají dárků, které si zaslouží. A já sama budu požadovat spoustu knížek, které jasně uvedu v seznamu. Protože psané slovo má nadčasový význam, nesmrtelnost a také proto, že mně často docházejí slova a potřebuji procvičit mozek, ruku i jazyk. Jako třeba nyní. :-)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama