Květen 2015

Proč si holky hrajou na velký a jsou ještě Popelky?

9. května 2015 v 21:14 | Hanýžka89 |  DIARY...
Po shlédnutí Roba Starka v legínách a Elky s vosím pasem se ve mně opětovně vzbudil pocit, že chci zase věřit a nadějně doufat v happy endy, že princové nejsou jenom na draka, ale i k mání. Ach. Vlastně chápu, proč tomu samému podléhají malé holčičky znovu a znovu. O trochu smutnější je, že Popelka většinou dosahuje svého vrcholu v 18 letech a starší může hrát leda závistivou tetu nebo snad, nedejbože, macechu.
Mám ráda lidi na svých místech, znalce, odborníky, nebo alespoň takové, kteří ten pocit, že jimi jsou, u vás umí vzbudit. Ale stále více se začínám potýkat s nedůvěrou, obzvlaště, když ke mně, ke mně!, přijde paní prodavačka s milým úsměvem, ale bez vtipu mi sdělí, že právě dostali krásné lososové šaty s volány, že by to bylo něco pro mě. Pro mě? Stále oděná v černé, avšak s zlatm srdcem uvnitř. Plus většinu dní v roce sněhově bílá. Neexistuje, aby se ke mně hodila jakákoli pastelová barva, obzláště pak LOSOSOVÁ? No, opravdu paní na svém místě.


Poslední dobou se těším z blízkého zvelebování a dekorování, mám už vybranou skvělou postel, noční stolek, polštáře, květiny a stolek na květiny. Jediný důvod proč s tím otálím je můj logicky vypracovaný systém odměn a trestů. Jsem blázen...trochu...a žiji v představě, že když si chci dopřát něco, co mi udělá radost, musím a priori splnit povinnost. A tím a posteriori bude radost z konečného výsledku znásobena. Ráda bych si to nechala patentovat, ale, bohužel, mě předběhl J.B. Watson. A taky si chci koupit v Aldu nejpěknější esparadilles, alias boty Kazišuk. Myslím si, že jimi odradím i ty sebetolerantnější muže a to včetně toho jednoho podstatného. Ale já a ty boty, to byla láska na první pohled, na první krok. Chemie, jiskra...prostě to fungovalo. A jako s každou mou láskou, svádím i tady těžký boj. A tak bude zapotřebí před návštěvou kasírky udělat další můj oblíbený životní návod, seznam pro a proti. Srdce versus rozum. Animálno versus morálno. Hanka versus všichni muži světa. .... Aaaa. Uvidíme, jak to dopadne.


Na mém extra hisper stole rozjíždím pěstící experiment. Květiny miluji, ale oni zas tak nemilují mě a nevydrží mou zahálčivost. Snad tyhle čtyři krasavice to s mnou vydrží a pokud jo, pořídím jim kolegu, jedno až dva, jednu až dvě.
Tak mi držte palce a nebuďte na baterky.