Masky šašků profil krášlí, v divadle dní herci zvláštní.

21. března 2015 v 21:22 | Hanýžka89 |  DIARY...
Osobně se domnívám, že jedna z nejtěžší výzev, která nás v životě potká, je výzva Být dobrým člověkem. Není stanoveno přesné datum ba ani skutek, kdy a kterým ji naplníme. Je to neskutečné nejistá cesta a nepříliš zábavné dobrodružství, nota bene, na jejích křižovatkách chybí ukazatele. Nejsou jasné směrovky a nikde, žádný nápis, který by neonově rozsvítil BINGO. A tak musíme zapojit naše vlastní GPSky a kompasy s názvem svědomí a vědomí. Jejich švýcarsko-hodinkový mechanismus však může čas od času vykazovat jistou poruchovost a taky, jak který model má jak kterou kvalitu. A tak všechno je nejisté a relativní. Je to holt úděl.


.....Tak si tak říkám, když se čtu, jak to s mnou může někdo ještě vydržet. Ponechám to na Vaší vlastní rozvaze a úsudku a mezitím Vám poděkuji, že jste stále s mnou, při mně a už tomu tak bude šest let. Což je neskutečné, tenhle blog se mě drží víc jak má láska k Redgarovi a je to snad i šťastnější a to i přes velký rozchod v loňském roce. Ach, ty vzpomínky.
Kamarádka mě nabádala, že by si ráda na mém blogu přečetla článek o kosmetických oblíbencích či svatých grálech, ale uznejte sami, nejsem kosmetický guru, nemám dokonale nalíčenou tvářičku a moc neexperimentuji. Když něco funguje, koupím si to znova, ale když na to nemám nebo to nemají, sáhnu jinam. Tak to je a proto si myslím, že tuto parketu nechám těm blogerkám, které na ni skutečně umí tančit, třeba jako LINDA.
Jinak přišlo jaro a jsem za to strašně vděčná, nejoblíbenější období roku, hledím na něj pozitivně a doufám, že budu mít o trochu víc energie a chuť do života, protože přesně to je to, co hledám u druhých a ráda bych to druhým poskytla. A tak, kdyby někdo z vás hledal lék na energii, doporučuji koupit si krásnou kytičku, dát si kapučíno od Zdendy, projít se po Náplavce a krmit labutě, kterým to sežerou holuby, pít víno, něco upéct, jít si zatancovat nebo do kina na nějakou příšernost. Já pár věcí z tohot seznamu dělám a fungují zatím.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama