Únor 2014

Krása pohledět.

25. února 2014 v 9:08 | Hanýžka89 |  Kolem a kolem...
Sleduji to. sleduji to bedlivě, i díky vám, i pro vás. Následující sezónu se vsází na jistotu, z kurzu nevypadne ani krajka, ani umělá kůže ani červená rtěnka. Výbrala jsem opět pár inspirativně laděných m=odních kreací, dýchá z nich nadčasovost a dýchá z nich ženskost, ta totiž nikdy nebude out.Valentýn a Valentýna.

15. února 2014 v 19:31 | Hanýžka89 |  DIARY...
Den se s dnem sešel a je to čtrnáct dní, co blog zeje prázdnotou. Těžko hledat výmluv, všechny jsem vyčerpala, tak nezbývá nic jiného než přiznat barvu. Poslední dobou mě baví více číst blogy druhých než čímkoli obšťastnit svůj vlastní. Poslední dny jsem se jen učila a s úspěchem a jedničkou zakončila své poslední klasické zkouškové období. A aby toho nebylo málo včera jsem se opila aperolem a vážně nechápu, že mi stačí tak málo, v pivním maratonu bych určitě byla poslední. Achjo.


Za mou poslední zkoušku mi nastole přistála milá odměna v podobě čerstvých květin, od pondělí stále drží a kupodivu nemění barvu ani plášť. Nezvyklý to jev v dnešních vodách.
A u vody zůstaneme. Jsem nejspíše zmasírovaná tím nekonečným množstvím lifestylových blogů, časopisů, dietních mouder a fit tipů. Usínám a budím se s myšlenkami na košťálovou zeleninu a touhou po plochém bříšku. A pak najednou všichni opěvovali zázrak kokosové vody a jeden akční tripack na mě volal "Kupuuuuj!!". Poslechla jsem. Nechutná mi to a stále usínám a budím se v touze, že blahodárné účinky a sexy bříško se dostaví.


A protože stále pracuji na svém unikátním a vymakaném systému trestů a odměn, neodolala jsem dvoum doplňkům, které se sžily s mým šatníkem a snad i s bankovním účtem.


Jinak včéééééra se prý oslavovala láska. Tak doufám, že na ní pořád věříte, ikdyž občas je to s ní jak s duchy.