Vánoční přání.

24. listopadu 2013 v 20:39 | Hanýžka89 |  Kolem a kolem...
Nejsem jedním z odvázaných tvůrců vánočních wishlistů, jak by se mohlo jistě zdát. Klamu tělem. Důvod je prostý, má korespondence s Ježíškem je převážně soukromá. Domnívám se, že není za vhodno, aby se její obsah dostal snadno na veřejnost, poněvadž přání typu Chtěla bych najít pod stromečkem tašku plnou jídla z Marks & Spenceru, i Ježíška možná nutí k zamyšlení či poklepání na čelo a to je mi známo, že on už slyšel leccos.
Přesto pod vlivem jedné prosby jsem cosi vytvořila a ukáži vám hned dvě kolekce, ta první patří "velkému" Ježíškovi, s kterým kámoší mí rodiče a tak nějak zajistí, aby po zazvonění zvonečku se pod stromečkem pokaždé něco z mých přání objeví. Jen víte, vždy, když přijde na vánoční přání, tak nevím, co vlastně chtít. Láska a zdraví mých blízkých je však vždy included.

Christmas wishlist
1. Dobrý den, jmenuji se Hanka a jsem sukňoholička. Né, že bych je snad proháněla, ale vyhledávám je v obchodech. Čím zajímavější, tím lepší. Ze své obsese se mi nechce léčit.
2. Řetízek s mým jménem jsem chtěla už na gymplu, je to to jediné, co mám na Carrie ráda.
3. Šamponů mám velkou spotřebu, tak proč nebýt i trochu praktická:)
4. Koupit nového počítače plánuji na jaro, bude-li vycházet vše tak, jak má. Tak kdyby mi na něj přišel menší příspěvek, nezlobila bych se.
5. COS má úřasné kousky, pokud se před Vánocemi dostanu do Norimberka, určitě se tam zajdu podívat a třeba Ježíškovi sama vypomůžu.
6. Poslední přání je malinko do počtu. Littala je skandinávská značka zaměřená především na kuchyňské doplňky, jejich hrníčky jsou snové, má je myslím i Mariannan. Nejsou však věcí napostradatelnou.
Druhý seznam patří vám. Jsou to tipy na dárky pro kamarádky, sestry, sestřenky, oblíbené blogerky, spolužačky atd.

Pro holky

1. Domnívám, že potěšit něčí chuťové buňky nikdy není na škodu. Pokud před Vánocemi vycestujete za hranice, zajděte se podívat i do jejich sámošky, třeba tam objeví nějakou zajímavou sladkost, která může udělat radost právě někomu ve vašem okolí, stejně jako čaj z Markse, domácí granola z LoveFood bistra nebo i domácí makronky.
2. Já osobně se po nějakých bačkorách do Prahy sháním už nějaký ten pátek, výběr je těžký, protože Next, Marks a F&F nabízejí řadu krásných holčičích. Také se na ně zajděte mrknout.
3. S ponožkami je to stejné, v výše jmenovaných obchodech mají plno veselých a jak vždy říkala, moje babička, hlavní je mít nohy v teple. A ponožky pod stromečkem vlastně všichni chceme najít.
4. Posledním mým dárkovým objevem je značka Happy Jackson, má super hrníčky, dózy, sešity,... vše vtipně a barevně pojaté. Já osobně doporučuji pro všechny studentky či pracantky tuhle svačinovou/obědovou dózu, seženete ji na asos a vyjde cca na 200,-.
 


Komentáře

1 Lenka Lenka | 25. listopadu 2013 v 12:35 | Reagovat

Právě tebe považuju za wishlistového maniaka :), ty teda vážně klameš tělem! Všechny věci jsou suprový, obzvlášť taška jídla z MS, nemáš se za co stydět ;D. Doufám, že dostaneš jak sukni, tak halenku, za oboje palec nehoru. Jinak koukám, že ty mušíš mít stylový i ponožky :D. Přání všech to asi nebude..zkus dát ponožky Báře nebo Markovi, no nevím :p.

2 Peťul Peťul | Web | 25. listopadu 2013 v 14:45 | Reagovat

Jé tak to přeju, ať Ježíšek přinese všechno co si přeješ, včetně Littala bonusového hrnku :D
Úplně Ti rozumím, že by sis ho přála já zas prahnu po mističce Marimekko, kterou má Ida (365 days...) ach jo :D

3 hanyzka89 hanyzka89 | E-mail | Web | 25. listopadu 2013 v 19:57 | Reagovat

[1]: Co blbneš s těma ponožkama uspěju všude, když budeš hodná, třeba ti je Ježíšek taky přinese:D

[Smazaný komentář] Děkuju:) No, právě Ida mě také nakazila spoustou věcí, třeba díky ní jsem si vydyndala hrníčkový tác z Ikea:)

4 lareineb lareineb | 26. listopadu 2013 v 13:23 | Reagovat

Ta halenka z COS je skvělá. NA kolik tak vyjde?:) :-)

5 hanyzka89 hanyzka89 | E-mail | Web | 27. listopadu 2013 v 7:56 | Reagovat

[4]: No, v COS mají ty halenky o malinko dražší, tak tipuji něco kolem 50 eur, ale ten materiál je úžasný. Nejblížší COS je, myslím, v Norimberku, tak kdybys tam měla někdy cestu, zajdi se podívat, mají tam krásné věci:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama