Skandál. Skandál. někde vzniká nový pár.

26. června 2011 v 10:06 | Hanyzka89 |  DIARY...
Na co jsou nám krásné sliby, srdce unavené z nudy,
city vytratí se po čase, západ slunce, mléčná dráha,
noci, když si lehám nahá.
Dnes pro lásku už nikdo nepláče.

Muži a ženy. Na tisíc způsobů, na tisícero vášní, na tisícero zklamání. Jsou z odlišných planet? V astronomii nijak nevynikám, v lidských vztazích nijak nevynikám, v lásce - to už vůbec, přesto bych je do jedné ulice jako sousedy nezařadila.
Rádi mluvíme o otřepaném cliche, ženy milují na mužích peníze, muži na ženách krásu. A já bych nás do jednoho pytle ale všechny neházela, alespoň ženy. Ač se mi nelíbí heslo jednoho mého spolužáka a známého: "do ženských rozhodně žádný prachy nevrážet, když máš co nabídnou přijdou samy", tak soudím, že opravdu ne všechny chtějí jen to pozlátko z bankovek.
Já mám peníze ráda, kdo by je neměl rád a chci jednou mít je i určitý standart, co s nimi může přijít. Ale v určité míře a za určitých jiných stanovených priorit. Poslední měsíce se celkem studijně dřu a dřít se budu i dalších tři roky a chci, aby právě má píle byla odměna. Po krůčkách dojít tam, kde se mi bude líbit a mít pocit jistého naplnění. Co když je to pravda a někdy skutečně je ona cesta cíl a kdyý přeskočíte cestu, nenastane prázdno?
Odskočila jsem od svého původního tématu, ale nějak jsem cítila potřebu. Já nevím, jestli poznám na klukovi, že je hezký, už dlouho jsem krásného kluka nepotkala, nebo to nevnímám. Překvapilo mě, když někdo o A. řekl, že je hezký. On podle mě totiž klasicky není, on je spíš sexy. (A když jsem si ho všimla poprvé, tak to bylo dáno tím, že jsem znervózněla. Nevím, jak je to možné. Ale z ničeho nic jsem prostě byla z toho kluka přede mnou, co mi diktoval cosi o státovědě a já jen psala, nervní.) takže já vlastně nevím, jestli jsou kluci hezcí nebo ne, spíš když mají super povahu, tak vám potom zkrásní.
A jak je to u kluků? Já nevím, názory jsem slašela různé, jeden mi pořád zní v hlavě, ale pro jeho vulgaritu jej nemůžu použít, ačkoli možná je, možná není pravdivý.
Můj článek nic nepřinesl, nic nového neřekl, nic vlastně ani neshrnul.
Těžká rána opilcova, těžká rána studentská, ale zalíbí-li se mi někdy muž jen pro jeho konto, dejte mi facku, nebo rovnou dvě, prosím. Aby mi došlo, že jsem zklamala.
_____________________________________________
Já jsem dám snad nějaké šmuky nebo tak a odlehčím zdejší zábavě:).
 


Komentáře

1 B. B. | Web | 27. června 2011 v 8:22 | Reagovat

ale shrnul - pravdu :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama