Červen 2011

Pravidla...

27. června 2011 v 23:51 | Hanyzka89 |  Kolem a kolem...

Be nice, it isn´t so hard.

27. června 2011 v 13:53 | Hanyzka89 |  DIARY...
Mám ráda různé blogy, jsou pro mě leckdy zajímavější než módní či jiné časopisy. Ráda si prohlídnupěkné fotky, počtu, zazávidím hezké věci a zvídavě nahlídnu do soukromí jiných slečen, které bych osobně třeba neměla šanci poznat. Na druhou stranu si říkám všeho s mírou a poněkud mě udivuje, jaké informace někteří jiní recepienti požadují. No jako to sorry, ale k čemu komu bude informace typu: Milujete se nežně nebo tvrdě? V kolika jsi o to přišla a podobně. Jsou hranice, pře které vlak prostě nejede a zádný normální člověk tohle přece nemůže vyžadovat, aby mu bylo sděleno. To, že někdo dává všanc své soukromí není z důvodu, aby se před druhými musel vysvléct.
Druhá věc, co mě také dodnes vzbouzí nepochopení, proč druhé urážet? Ano,pokud se mi něco nelíbí a na druhé starně se vyžaduje zpětná vazba, ano, lze to říci, ale jen konstruktivní způsobem a i kritika by měla mít část pochvalnou. Na druhou stranu, je -li blog koncipován ne zcela pouze módní cestou, nemá druhý žádné právo urážet nebo si vylívat svůj vztek či závist. Ničeho tím ani jedna strana nedosáhne a ač si můžeme hrát všichni na silné, nikdo není z železa a mrzí to každého.
Věřím, že jsem tací nechodí, mám tu jen milé ohlasy a milé čtenáře:), takže se k tomu rýpalci ani nedostanou. Spíš jsem jen chtěla vyslovit svého nepochopení.

Five things.

26. června 2011 v 17:29 | Hanyzka89 |  Five things
Jak jsem řekla tak činím. Mé materiální já se ozývá, nejen drobné činy ale i drobné věci vám mohou vylepšit den.Ty okamžiky ale upřednostňujeme.:)
1. Hrneček. Skoro diamantový:)
2. Oblkopuji se vílami a věžím, že jí sama jednou budu.
3. SSSSSSSSSSSSalvádor Dalí. Svěží, letní, obdahující moře, pláže a citrusy:)
4. Střední škola hadr. Myšleno tak i tak.
5. Hermes se nekoná, ale taky dobrý ne?

Skandál. Skandál. někde vzniká nový pár.

26. června 2011 v 10:06 | Hanyzka89 |  DIARY...
Na co jsou nám krásné sliby, srdce unavené z nudy,
city vytratí se po čase, západ slunce, mléčná dráha,
noci, když si lehám nahá.
Dnes pro lásku už nikdo nepláče.

Muži a ženy. Na tisíc způsobů, na tisícero vášní, na tisícero zklamání. Jsou z odlišných planet? V astronomii nijak nevynikám, v lidských vztazích nijak nevynikám, v lásce - to už vůbec, přesto bych je do jedné ulice jako sousedy nezařadila.
Rádi mluvíme o otřepaném cliche, ženy milují na mužích peníze, muži na ženách krásu. A já bych nás do jednoho pytle ale všechny neházela, alespoň ženy. Ač se mi nelíbí heslo jednoho mého spolužáka a známého: "do ženských rozhodně žádný prachy nevrážet, když máš co nabídnou přijdou samy", tak soudím, že opravdu ne všechny chtějí jen to pozlátko z bankovek.
Já mám peníze ráda, kdo by je neměl rád a chci jednou mít je i určitý standart, co s nimi může přijít. Ale v určité míře a za určitých jiných stanovených priorit. Poslední měsíce se celkem studijně dřu a dřít se budu i dalších tři roky a chci, aby právě má píle byla odměna. Po krůčkách dojít tam, kde se mi bude líbit a mít pocit jistého naplnění. Co když je to pravda a někdy skutečně je ona cesta cíl a kdyý přeskočíte cestu, nenastane prázdno?
Odskočila jsem od svého původního tématu, ale nějak jsem cítila potřebu. Já nevím, jestli poznám na klukovi, že je hezký, už dlouho jsem krásného kluka nepotkala, nebo to nevnímám. Překvapilo mě, když někdo o A. řekl, že je hezký. On podle mě totiž klasicky není, on je spíš sexy. (A když jsem si ho všimla poprvé, tak to bylo dáno tím, že jsem znervózněla. Nevím, jak je to možné. Ale z ničeho nic jsem prostě byla z toho kluka přede mnou, co mi diktoval cosi o státovědě a já jen psala, nervní.) takže já vlastně nevím, jestli jsou kluci hezcí nebo ne, spíš když mají super povahu, tak vám potom zkrásní.
A jak je to u kluků? Já nevím, názory jsem slašela různé, jeden mi pořád zní v hlavě, ale pro jeho vulgaritu jej nemůžu použít, ačkoli možná je, možná není pravdivý.
Můj článek nic nepřinesl, nic nového neřekl, nic vlastně ani neshrnul.
Těžká rána opilcova, těžká rána studentská, ale zalíbí-li se mi někdy muž jen pro jeho konto, dejte mi facku, nebo rovnou dvě, prosím. Aby mi došlo, že jsem zklamala.
_____________________________________________
Já jsem dám snad nějaké šmuky nebo tak a odlehčím zdejší zábavě:).

Bored.

23. června 2011 v 14:32 | Hanyzka89 |  DIARY...
Asi takové pocity musí v druhých probouzet má něčinnost na blogu, ale dneska to asi nezlomím. Možná nebude ani přínosnou informací, že jsem snídala dvě nejlepší pralinky a pár článků z Respektu nebo že mě k šílenství dostávající Spotřebitelské smlouvy a Acquis Group, společné jmění manželů, nepovolené stavby a podobné srágory, které mě uspávají i v pravé poledne.
Dneska jsem měla být jinde a mít pěkný den, místo toho sedím u poče a podtrhávám si Vypořádání spolupodílového vlastnictví. Třeba jsem večíííííír dám nějaké fotky, aby to tu bylo vyselejší:)
Jinak taky se u vás večer ženili všichni čerti?:) Měla jsem pocit, že oblaha snad zezelenala či co a pak po bouřce zase bylo ticho a klid, tak je to pokaždé, i metaforicky. Občas jsou bouřky potřeba, abychom si vážili sluníčka a na fesťácích vedra.

Who needs ... ?

21. června 2011 v 21:36 | Hanyzka89 |  Around me

Sunday wishlist.

19. června 2011 v 18:20 | Hanyzka89 |  Já, já, jenom já
Částečně na vyžádání, částečně v rámci prokrastinace, částečně v rámci motivace na po zkouškové období, aneb něco z toho si opravdu dopřeji.

Night of the day.

16. června 2011 v 22:16 | Hanyzka89 |  DIARY...
Dneska jsem si udělala nezkouškový den a nějak se mi ho nechce ukončit.
Za chvilku se půjdu koukat na nové Pretty Little Liars.
Pořád bych mluvila jen o sobě.
Musím vyrazit do kina na Pařbu v Bangkoku nebo na Lidice. A už se těším na Harryho, moc!
Postřehla jsem pár pěkných věcí, námořnickou halenku v Zaře, černě květované šaty také tam, super univerzitní bundičku v Bershce a krásně námořnické plavky v "Modré kosce" - obchod s značkovým prádlem v Benešově. Ooh, ty plavky! Měly jen jedny a v mojí veikosti, opravdu svršek i spodek, což se nestává tak často a už nikdy ne v této kombinaci. Mluvily ke mně krásným materiálem, střihem a barvami. Bohužel nemlčela ani jejich cena, asi nedám dva tísíce jen za plavky, tak je budu muset nechat plavat. Jako jeho, brrrr. Proč, kdo? Já o něm nic neřekla.
Už jsem o tom asi mlela, jak by ne, ale poslední dobou mě děsně baví bytové interiéry, chodím do knihovny listovalt různým časopisy s desingnem a na netu také sleduji pár stránek.
A v závěru se zase obracím na Vás:) Mějte dobrou noc a ještě krásnější ráno, ať už ho začnete jakkoli!:)

Imprese, bílá.

15. června 2011 v 21:26 | Hanyzka89 |  Around me

Pussťe si Lemon Tree od Fool´s Garden!!! Je to povinnost!!!

Ordinary day.

15. června 2011 v 21:22 | Hanyzka89 |  DIARY...
Můj svět nejsou divadelní rekvizity, mimo jiné jsou to i malé drobnosti a velké učení,moje píle posledních dnů byla oceněna a já dostala z Mezinárodního práva veřejného včera jedničku a z Mezinárodně právní ochrany lidských práv dnes za dvě:)
Zkouškovémi zkončí sice až za dva týdny, dvěma hnusy, ale dnes se citím nějak o starost lehčí. Těším se na Džungli rtěnek, krásné oblečení a sem tam vtípek mě naláká, Candence Bushnellová je moje nej autorka a potěšilo mě, že v Luxoru mají její nejnovější knížku Summer and city, je krásná růžová, lesklá s jablíčkem a uvažuju, že se jí 30.6. odměním, snad budu mít důvod:)
Moje kamarádky jsou různé, vlastnost, kterou mám na některých z nich nejradši je vtip, nadhled, ironie, protože, když je vám vážně smutno, tak pláč nebo lítost nepomůže, ale humor opravdu opravdu funguje a nakopává, takže i vám všem radím, berte pády a bolístky s humorem a zařiďte si, ať Vám místo krabice papírových kapesníčků dělá společnost tčeba bílý rum a kamarádi.
A jak tvrdí i "on", ale i velký Hank Moody:) "Lepší rána plná výčitek než noci plné samoty."