Asociace mých asociací.

28. května 2011 v 11:00 | Hanyzka89 |  DIARY...
Já vím, že to má každý z nás, emoce jako specifické modality lidského prožívání ovlivňují mimo jiné i paměť. A tak jsem si dokázala vybavit snad každou větu, kterou jsem prohodila s člověkem, do kterého jsem byla kdy zamilovaná. Jak láska postupně vyprchá, přestanu takovým informacím přikládat důležitost a ony představy vjemů minulých ztratí jasnost a postupně se ztratí úplně.
Jen jedna věc mi zůstává zachována. Anglie. Ačkoliv jsem v ní nebyla jen jednou, stejně stále mám ten jeden a stejný pocit, když vidím jakýkoliv anglický film, fotky, čtu článek, prostě cokkoliv. Pořád stále ten jeden samý pocit.
Recept na přípravu: V hrnečku smíchejte tlumené barvy, děštivé počasí, písničku We are od Any Johnson a This love od Maroon 5, přijedte patnáct let věku, pár skvělých kamrádek, klasickou scénu z Doby ledové, mou první lásku, nedobrý jídlo, stále se opakující historky, kluka s přezdívkou Ucho, Pudilovy historky, moje "rivalka", divná hučka, kterou nosil Petr Ž., tousťák za 5 píí atd. A to vše vám vykouzlí onen zvláštní pocit kolem žaludku.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama