S kým jsi chtěl, s tím už si tykáš.

30. března 2011 v 21:24 | Hanyzka89 |  Around me
Už jsem zde představila pár "mých lidí". Je pravdou, že lidé v mém životě nejsou většinou všední a důkazem budiž i následně zmíněné mé tři kamarádky.

Slečna A. je baletka. Je velmi impozantní, chytrá a zdravě sebejistá. Studuje mimo jiné na filozofické fakultě film, je jedinou recenzistkou, které věřím. Myslím, že by si na sebe nikdy nezvala nic obyčejného. každý kousek jejího šatníku je hodně originální, střihově i barevně. Ani s notebookem od Apllu se nezpokojila v kaslické bílé, má oranžový. Cokoliv, co připraví, je dotažené do puntíku a je na tom znát její rukopis. Ke mně je vždy vstřícná a pomůže mi s čímkoliv, o co ji požádám.
Slečna Š. má skvělé rezavé vlasy. Její střední školou byla konzervatoř. Když si s ní člověk povídá, vůbec nevnímá, jak rychle běží čas. Při popisech různých situací nešetří nadsázkou a ironií. Je velmi příjemná a nerada mrhá krásným dnem sezením ve škole. Při azurové teplotě a vyšších venkovních tepltách dává přednost životu mimo ni. Její láska právě dostudovala psychologii a začala žít v Praze. Její láskou je její přítelkyně. Je úpřímná a velmi milá.
Slečna I. je vegetariánka, má ráda sojové mléko a jak sama říká, má slabost pro chlapy, co si ji nezlouží. Poslouchá punk a kouří ochucený cigarety. Nikdy se s ní nenudím a ona se nestydí mluvit o čemkoliv. Používá přírodní kosmetiku a právě vyměnila jedno dvojče za druhé. Chci ji domutit, aby mě vzala ke kartářce o které mi vyprávěla. Jo a má ráda hroznový cukr.

Slušela by se sem dát fotka, ale bohužel žádnou nemáme, takže do konce semestru ji pořídím, nebojte;-)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama