Seznam pro a proti aneb jizva nad rtem.

19. února 2011 v 12:58 | Hanyžka89 |  DIARY...
Všichni máme nad horním rtem takovou rýhu. Tu rýhu nám tam udělali andělé před narozením, je od jejich ukazováčku, když se nás snažili utišit, abychom nemluvili o tom, co bylo před narozením. V 99 procentech se jim to povedlo a většina z nás o tom nemluví. Já ji nemám dostatečně hlubokou a tak můžu mluvit o tom, co bylo.
Bylo to tak kolem osmého měsíce a já si lebedila u mámy, která mě vážně divně vykrmovala. Žádný gourmet nebyla, ale já si nestěžovala, bylo mi teplo, měla jsem zadarmo byt a stravu a nic jsem nemusela. Bylo kolem večerních hodin, těžko poznat, pořád tam byla tma, když najednou pošta. "Dobrý den milé embryo,  zasíláme dotazník, prohléněte si ženu z přílohy a ohodnoťte ji. Jste to mimochodem vy za 21 let, na reklamace není prostor. S pozdravem, Bůh. " Otevřela jsem tu přílohu a vidím holku, nijak zvlášt vysokou s dlouhou tmavou hřívou, má velký hnědý oči, divně nalakovaný nehty a vypadá rozvrkočeně. A protože jsem se chtěla rozhodnout co nejlíp, prý mě tlačí čas, tak jsem si udělala seznam pro a proti, ta žena, u níž bydlím, to prý tak dělá.
Tak jsem začala důvody proti. Hrbí se. Dělá občas nepochopitelný vtipy a nárážky. Při zumbě vypadá divně prkeně, nemůže moc jíst, pořád se omezuje. Ještě se ve svém věku nenaučila zamilovat se do toho správnýho. Přitahuje na sebe zvláštní situace a moc gestikuluje, když mluví. Neumí zpívat, ale neodrazuje ji to od toho, aby zpívala hodně.  To by stačilo.
Pak jsem si napsala důvody pro. Při správné dávce tmy, make - upu, hladovění a po třech hodinách úpravy vlasů a výběru vhodného oblečení, umí vypadat i jakoby dobře. Má skvělý kamarády a hudební vkus. Umí vařit a umí péct. Není problém pro ni něco napsat, navíc ji to ještě hodně baví, umí se zasmát sama sobě a umí mít ráda.
A jak říkám, byla tma. A já si řekla, že to beru.
V květnu už bylo dost teplo a já si řekla, že už je čas se podívat ven.
 


Komentáře

1 Adel Adel | Web | 20. února 2011 v 18:30 | Reagovat

To je hezký. :)

2 Hanyzka89 Hanyzka89 | 20. února 2011 v 20:08 | Reagovat

Děkuju:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama