Únor 2011

Lepší noci plné samoty

28. února 2011 v 16:51 | Hanyzka89
Ikdyž si velmi vážím návštěvnosti mého blogu, bohužel teď na něj nemám moc času. Začala škola a s ní celkem dost úkolů a povinností. Takže dnešek mě bavil, skoro všechny předměty a teď zase trochu práce doma. Alespoň pro aktualizaci, rok stará fotka s kamarádkama, všechny rády ukazují nohy a já tam mám ještě celkem světlý vlasy, weird.

Hovory I. A. H.

25. února 2011 v 18:45 | Hanyzka89 |  DIARY...
U růžových zapálených cigaret. Balíček stojí 88 korun. Velikostně stejné jako normální, akorát růžové, akorát nesmrdí, voní po vanilce, chutnají prý taky tak. A. ji típnul po pár tazích, I. se zlobila a pořád na mě něco posunkovala. Hovor se vedl nad Vandasem, nad školou a jako vždy nad vztahy. Sluníčko celkem hřálo, ale mě stejně mrzly nohy.
A. není ve svém vzathu spokojený, chce to skončit, po dvou letech konec.Dva roky bych do něj netipla, je to závodník, je pohledný, není s ním nuda, leckterou měl, leccos zkusil a má něco v očích. V prváku se mi líbil, ještě jsem mu to neřekla, možná na konci studia řeknu.
I. zase nadávala na chlapy. Chvíli to táhla se dvěma. Na jednom se jí líbí, že ho vlatně nemůže plně mít, na druhém se jí líbilo, že je vůdčí, ale pak zjistila, že také chronický lhář, tak ho pustila k vodě. Toho prvního asi miluje, ale naoko dělá, že ho chce jen na sex. Někdy ho do toho nutí:D. Ale o tom už pomlčím, to je jen k růžovým cigaretám.
To je tak vše.
Po informaci: A není AK a já z nás tří jako jediná nekouřila.

I love you, blogs and coffee.

25. února 2011 v 8:13 | Hanyzka89 |  DIARY...
- Mám rýmu a kašel, je to hnusný a asexuální. Můj už celkem velký nos ještě tak nabude.
- Za hodinu jedu do školy, na jednu stranu se těším, na druhou mě štve, že přijedu zase až kolem sedmý, unavená, promrzlá a budu muset psát bakalářku.
- Včera mě ne UJAKu několikrát pochválili, lebedí to mému egu. Mám to tam svým způsobem ráda, média mě baví, moji kamarádi tam mě baví, zkoušky mě tam většinou neděsili a bude se mi prostě hodně stýskat.
- Máma si po tátovi vydupala novou pračku. Já si konečně vydupala svou postel.
- S P. jsme rozjely projekt a vyzkoušíme všechny možné kavárny, ona všude kapučíno a já co mi padne do oka. Potom jsem určitě dám nějakou recenzi.

Jak chutná štěstí...

23. února 2011 v 21:44 | Hanyzka |  DIARY...
Dneska jsem dostala na ochutnání koláč nazvaný Štěstí, přišel mi jako náhrada neúčasti na svatbě. S mou kávou, v mém milovaném hrnečku nechutná špatně, ale samotný není jako božská mana.
Co je to štěstí? Podle mě je to stav mysli. Je to jen na nás, jestli budeme nebo nebudeme šťastní.
A) Dělejme to, co nás baví. (To znamená hledejme a pracujme na tom, aby naší prácí, bylo to, co děláme rádi. Studujme to, co nás naplňuje. Postupně se můžeme dostat tam, kam chceme. Chce to vůli, trpělivost a vědomí toho, že to nemusí být hned a že peníze nemají hrát tu hlavní roli?)
B) Trávíme čas s lidmi, s kterými je nám fajn. (To je myslím jasné, když máme volný čas, tak nemá cenu se převařovat, chodit mezi snobskou faleš, když můžeme být s přáteli, před kterými lze říct cokkoliv a ono je to prostě skvělý, uvolníte se, zasmějete se a budete šťastní!)
C) Žijme přítomností. (Minulost nevrátíme, nezměníme a budoucnost bude lepší, když na ni připravíme přítomnost!)
D) Mějme se rádi! (Jak říkal Fromm vychází to od nás. Když se chcete vylepšít, tak to udělejte teď a neokládejte to. Najděte svou přednost a chlubte se jí, může to být cokkoliv, třeba zpěv, vlasy nebo humor. každý něco má!)
Jo a taky budete šťastní, když budete tančit jako blázni. Já jsem vždy v prostředku.

Jen tak na rychlo.

22. února 2011 v 22:12 | Hanyžka89 |  DIARY...
Unavená moc a moc.
Ve školních škamnám pořád stejně, přednášky uspávaly a ano, Zuzko, na konci se tleskalo:)
On má skvělýho kulicha a modro-hnědé palčáky. Skvělá kombinace, moje nejoblíbenější.

Já: "No koukni na něj, já a on, jaký bychom byli krasní manželé jednou."
Pergi: "Hmm, já přemýšlím, jak by vypadaly ty děti."
Já: "No měly by kulatý nos a tmavý vlasy."
Pergi: "No doufám, že jejich hustotu po tobě."

Budu vzorná studentka, slibuju. Budu vzorná blogerka, slibuju. ... Ale teď už hají.

Seznam pro a proti aneb jizva nad rtem.

19. února 2011 v 12:58 | Hanyžka89 |  DIARY...
Všichni máme nad horním rtem takovou rýhu. Tu rýhu nám tam udělali andělé před narozením, je od jejich ukazováčku, když se nás snažili utišit, abychom nemluvili o tom, co bylo před narozením. V 99 procentech se jim to povedlo a většina z nás o tom nemluví. Já ji nemám dostatečně hlubokou a tak můžu mluvit o tom, co bylo.
Bylo to tak kolem osmého měsíce a já si lebedila u mámy, která mě vážně divně vykrmovala. Žádný gourmet nebyla, ale já si nestěžovala, bylo mi teplo, měla jsem zadarmo byt a stravu a nic jsem nemusela. Bylo kolem večerních hodin, těžko poznat, pořád tam byla tma, když najednou pošta. "Dobrý den milé embryo,  zasíláme dotazník, prohléněte si ženu z přílohy a ohodnoťte ji. Jste to mimochodem vy za 21 let, na reklamace není prostor. S pozdravem, Bůh. " Otevřela jsem tu přílohu a vidím holku, nijak zvlášt vysokou s dlouhou tmavou hřívou, má velký hnědý oči, divně nalakovaný nehty a vypadá rozvrkočeně. A protože jsem se chtěla rozhodnout co nejlíp, prý mě tlačí čas, tak jsem si udělala seznam pro a proti, ta žena, u níž bydlím, to prý tak dělá.
Tak jsem začala důvody proti. Hrbí se. Dělá občas nepochopitelný vtipy a nárážky. Při zumbě vypadá divně prkeně, nemůže moc jíst, pořád se omezuje. Ještě se ve svém věku nenaučila zamilovat se do toho správnýho. Přitahuje na sebe zvláštní situace a moc gestikuluje, když mluví. Neumí zpívat, ale neodrazuje ji to od toho, aby zpívala hodně.  To by stačilo.
Pak jsem si napsala důvody pro. Při správné dávce tmy, make - upu, hladovění a po třech hodinách úpravy vlasů a výběru vhodného oblečení, umí vypadat i jakoby dobře. Má skvělý kamarády a hudební vkus. Umí vařit a umí péct. Není problém pro ni něco napsat, navíc ji to ještě hodně baví, umí se zasmát sama sobě a umí mít ráda.
A jak říkám, byla tma. A já si řekla, že to beru.
V květnu už bylo dost teplo a já si řekla, že už je čas se podívat ven.

F.R.I.E.N.D.S.

18. února 2011 v 13:14 | Hanyžka89 |  Around me
Když se řekne Přátelé, pro mě jsou ti s velkým P nejenom každý všední den od dvou na Primě. Pro mě jsou každý všední den i každý víkend. Vím, že s nima není nic špatnýho, žádnej koncík, žádný cvičení, žádný odpoledne, nic. Prostě s nima to je vždy super!!! U nich neplatí, že když se na něco těšíte, tak to nevyjde. S nima to vyjde pokaždý, protože tam jsou oni!
Ikdybych jim milionkrát řekla, mám vás ráda, nestačilo by to. Prostě jsem měla neskutečný štěstí.
kkkllll
Berte s nadhledem, mezi své přátele, řadím i pár super kluků:)

Pregnant.

16. února 2011 v 19:35 | Hanyžka89 |  DIARY...
Ano moje příbuzná je těhotná. Auuu. Chtěla lékaře, má lékaře a je ze starý školy. Jak uhnat chlapa?
Nechte si udělat dítě.
Ano, zní to celé hnusně a sarkasticky. Jenže ona si vždy hrála na tu hodnou, na nevinnou. Ale rozvést otce od dvouletý holčičky, vysadit prášky, abych si to pojistila - to není uplně košér chování.
A samozřejmě bude mít bílé šaty. Hmm, měla by si sehnat ty, jak jsou podpásaný pod prsama, aby zakryla to bříško.
Bílá budiž znakem panenské nevinnosti:).

Srdce v kalhotech.

15. února 2011 v 12:57 | Hanyžka89 |  Around me
Máme doma krtka...
krtek
...a ten má srdce v kalhotech.

Sliby chyby.

15. února 2011 v 0:46 | Hanyžka89 |  ...w_o_r_k...
A.: "Budu Ti každé ráno natřepávat poštář a přivolám ti slunce."
B.: "Budu Ti pomáhat naláz tvou pravou tvář a budu ti dělat ty nejkřehčí sušenky."
A.: "Jednou Tě pochopím i to, proč jsi s mnou."
B.: "Budu Ti motat hlavu minimálně tak jako ty motáš mně a polovičatě, jak mi ji motá alkohol."


A.: "Budu Tě chránit."
B.: "Budu Tě pořád milovat."
.....
A. nemohl odpovědět. Myslel si, že to jsou jen slova touhy po blízkosti. Jakým jim teda přičíst význam.