Your own boyfriend.

29. ledna 2011 v 17:16 | Hanyžka89 |  DIARY...
Milé dámy, milé dívky, vy nezadané,
měly byste se vzchopit. Není možné být single, musíte být ošklivé, nebo tlusté nebo neschopné, neboť jinak už byste byly ve vztahu. Takže vezměte do ruky módní bibli nás mladých a učte se. Ano, rozhodně není dobré měnit se s příchodem do vztahu. Myšleno tím najednou mám kluka, tak začnu cvičit nebo koukat na fotbal. To nedělejte, neboť je už pozdě. Vaším úkolem je začít s tím hned teď, aby už jste teď byla taková jakou by vás chtěl mít. pak jedině máte šanci někoho ulovit. Vzdělání nechte stranou, tím nikoho neohromíte, raději se zapište na kurzy vaření, aerobiku, orálního sexu, do solárka, na kurzy líčení a šití a možná i herectví, aby jste se mohla donekonečna smát jeho vtipům a uměla ty správné pohyby až bude předvádět striptýz. Také by jistě bylo za vhodno vyznat se v posledních výsledcích Barcelony a Liverpoolu a taky v nových značkách piva.
Pokud se ani na jedno z toho necítíte a chcete vedle sebe mít muže, je možně si objednat z Topshopu balíček Make your own boyfriend, obsahuje jednoduchý návod, jehlice i vlnu, tak si jej uháčkujte. Nebo jděte do M and S a tam zakupte Bake your own boyfriend, takového pak můžete samou láskou sežrat.

Berte to s nadsázkou, dříve ženy bojující za svá vlastní práva a postavení pálily podprsenky, dnes čtou v kadeřnictví Cosmopolitany. Pojďme je pálit spíš tuthle kupu nesmyslů v barevném pozlátku. Takže čistou mysl a čistou lásku, před kterou se můžete ukázat v teplácích a s knížkou a bude vás milovat ještě víc.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama