Leden 2011

31.1.2011

31. ledna 2011 v 15:43 | Hanyžka89 |  DIARY...
Máma schovává dárek pro sestru k narozeninám, má je až 7. listopadu.

Mum: "Dávám to sem. Nezapomeň na to, až to pak budu hledat."
Já: "Matko do listopadu času dost. To se do tý doby tak třikrát zamiluju."
Mum: "Zase třikrát ztratíš hlavu. Já si to radši napíšu."

Odi et amo. Lhář a ledová královna.

30. ledna 2011 v 13:11 | Hanyžka89 |  ...w_o_r_k...
Občas se zastavila a jen tak nad ním přemýšlela.
Občas ho četla v knížce a viděla v tom filmu.
Někdy slyšela tu píseň a jen mlčela.
           Ještě nevyhodila jeho věci, ještě v peněžence nosila ten lístek z kina.
To on se nikdy nedoví.
Nesmí.
Bylo to to pravé?
Kráčel ulicí, na rohu se zastavil, zaváhal a šel dál.
Byla všude tma. Nic nechutnalo, květiny nevoněly.
Topila vzpomínky v červeném. Po nich fotky.
Nebylo.
To ona se nikdy nedoví.
Nemůže.

Your own boyfriend.

29. ledna 2011 v 17:16 | Hanyžka89 |  DIARY...
Milé dámy, milé dívky, vy nezadané,
měly byste se vzchopit. Není možné být single, musíte být ošklivé, nebo tlusté nebo neschopné, neboť jinak už byste byly ve vztahu. Takže vezměte do ruky módní bibli nás mladých a učte se. Ano, rozhodně není dobré měnit se s příchodem do vztahu. Myšleno tím najednou mám kluka, tak začnu cvičit nebo koukat na fotbal. To nedělejte, neboť je už pozdě. Vaším úkolem je začít s tím hned teď, aby už jste teď byla taková jakou by vás chtěl mít. pak jedině máte šanci někoho ulovit. Vzdělání nechte stranou, tím nikoho neohromíte, raději se zapište na kurzy vaření, aerobiku, orálního sexu, do solárka, na kurzy líčení a šití a možná i herectví, aby jste se mohla donekonečna smát jeho vtipům a uměla ty správné pohyby až bude předvádět striptýz. Také by jistě bylo za vhodno vyznat se v posledních výsledcích Barcelony a Liverpoolu a taky v nových značkách piva.
Pokud se ani na jedno z toho necítíte a chcete vedle sebe mít muže, je možně si objednat z Topshopu balíček Make your own boyfriend, obsahuje jednoduchý návod, jehlice i vlnu, tak si jej uháčkujte. Nebo jděte do M and S a tam zakupte Bake your own boyfriend, takového pak můžete samou láskou sežrat.

Berte to s nadsázkou, dříve ženy bojující za svá vlastní práva a postavení pálily podprsenky, dnes čtou v kadeřnictví Cosmopolitany. Pojďme je pálit spíš tuthle kupu nesmyslů v barevném pozlátku. Takže čistou mysl a čistou lásku, před kterou se můžete ukázat v teplácích a s knížkou a bude vás milovat ještě víc.

Hanyzka´s exposal

29. ledna 2011 v 14:03 | Hanyžka89 |  DIARY...
Žárlení je moje hobby, jedno kdo, jedno kdy, jedno proč.

Time for us.

29. ledna 2011 v 12:56 | Hanyžka89 |  Kolem a kolem...
itfu

Family support

28. ledna 2011 v 14:05 | Hanyžka89 |  DIARY...
Moje sestra dnes: "Mě už z tebe bolí hlava. Podle mě, se k sobě vůbec nehodíte. Stejně ty pro to nic neděláš, měla bys spíš pozvat něco udělat s tím A., protože on nebude sám pořád, někoho si najde a pak tě to bude mrzet, že si nic neudělala. Radši něco dělej a míň to řeš."

Pro pobavení.

27. ledna 2011 v 22:19 | Hanyžka89 |  Kolem a kolem...
Miranda: "Pokud nejsou ženatí, tak jsou zničení rozvodem nebo to jsou gayové nebo jsou z planety Nechoď se mnou."
Carrie: "Zvláštní kolik jich mezi náma chodí a poznají se jen podle trochu větší hlavy."


:D

Ponámořnicku.

27. ledna 2011 v 14:06 | Hanyžka89 |  DIARY...
Změnila jsem si pozadí stránky, aby odpovídalo mým myšlenkám a tak trochu tomu, na co se těším, nejen na jar, ale i na léto a taky na to, že zase poletí navy style:))).
Jupí, včerejší zkouška za mnou a nějaká ta práce na doma přede mnou. Včerejší den byl fajn, zkouška byla kooperace s mým spolužákem, s kterým jsem po zkoušce dala řeč. Matně si pamatuju, že se mi líbil, když jsem do školy nastoupila, ačkoliv jsem včera moc nevěděla proč. No, ale má dobrej smysl pro humor, je hodně flagmatik a to odpovídá i jeho vtípkům.
Pak jsem byla u P. a hráli jsme spolu s Martinou Aktivity a Alias a to den jen doladilo. Bylo to super a doufám, že to zase zopáknem. Jsme s P. přirozeně vítězové! Opravdový soulad:)
Dnes si snad už konečně pořídím skype, vyzvednu část dárku pro Lenku, napíšu dotazník a úvod a budu vám volat, volat, volat.
Tak AHOJ.

Nadhodnota mého bytí.

25. ledna 2011 v 15:25 | Hanyžka89 |  DIARY...
Už delší dobu není můj život o tom, co potřebuji, ale o tom, co chci. Mezní náklady mého konání převyšují jeho mezní užitek a to rozhodně není efektivní. Měla bych uvažovat o změně a o nalezení rovnováhy.

Uplyne ještě hodně vody v řece.

24. ledna 2011 v 23:35 | Hanyžka89 |  DIARY...
Až mi bude třicet, vdám se. Budu šťastná, budu v manželství spokojeně kynout, budu mít vše na co si vzpomenu, budu moct doma pořádat čajové dýchánky a postupně budu mít víc a víc vrásek.
Můj muž mě bude neustále a vroucně milovat, i přes mé vrásky kolem rtů i očí, i pčes lenost, kterou mi manželství přinese. Bude se za nás oba vzdělávat a až si v posteli bude číst vysokou poezii, bude mít výrazné brýle. Bude vtipný a bude charismatický a bude vypadat přesně jako Robert Downey Jr.
robert