Stěžuju si.

27. listopadu 2010 v 15:47 | Hanyžka89 |  DIARY...
Potřebuju si nutně koupit prášky na žárlivost! Je to taková moje hodně silná stránka, dneska řešíme slabé stránky medikamenty, tak nějak předpoklám, že jsou i na tohle.
Dneska jsem vyplodila svoji první ústavní stížnost, dokázala jsem to s vypětím sil a trochu čaje. Já nějak nevím co s mnou bude.
Asi ji sem dám:) Nebo alespoň dva odstavce.

III.

Navrhovatelka neshledává odůvodnění rozhodnutí Magistrátu hl. m. Praha za dostačující. Zároveň upozorňuje na to, že nevěděla o ohlášení shromáždění organizací Anti-Komenius a tedy podezření, že by jí ohlášené shromáždění nějakým způsobem mělo porušovat čl. 17 Listiny základních práv a svobod, považuje za irelevantní. Dále upozorňuje na skutečnost, že Magistrát hl. m. Prahy, odbor živnostenský a občanskoprávního, ji nenabídl případně jinou alternativu, kde by mohla své shromáždění uskutečnit, třebaže rozhodnutí o zákazu shromáždění bylo zdůvodněno především tím, že na daném místě bylo ve stejnou dobu již dříve ohlášeno jiné shromáždění, tuto možnost zohledňuje § 8 zákona shromažďovacího.

IV.
Na základě výše uvedených skutečností proto navrhuji, aby Ústavní soud vydal tento
nález:
"Rozhodnutím Magistrátu hlavního města Prahy, odboru živnostenského a občanskoprávního č.j. MHMP/OŽO/1527/2010 ze dne 4.11.2010 bylo porušeno ústavně zaručené základní právo stěžovatele Čl. 19 Listiny základních práv a svobod, Čl. 11 Evropské úmluvy o lidských právech a Čl. 20 Všeobecné deklarace lidských práv a proto se rozhodnutí Magistrátu hlavního města Prahy, odboru živnostenského a občanskoprávního č.j. MHMP/OŽO/1527/2010 ze dne 4.11.2010 zrušuje."
Marie Kostková zastoupena JUDr.Hana Klemperová


Krása, že.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama