This is the end for you, my friend

8. července 2010 v 23:11 | Hanyzka89 |  DIARY...
Jsem zpět nová a lepší.
Já bych chtěla něco hodně impulsivního udělat, nebo prostě přestat myslet, začít jednat, ale nikdo mě v tom nechce podpořit.
Co se to s náma stalo?
Na Migthy sem se dřív těšila, teď už ani ne, protože proto.
Teď budu mluvit o ničem o čem jsem tu ještě moc nemluvila. Prostě vztahy. No, všichni kolem mě jsou ve svých vztazích a asi je to ok, já nevím, co je pod pokličkou. A jsem skoro jediná, kdo není a nevím, jak se vůči tomu mám cítit. Prostě vlastně ani nevím jestli vztah chci a jestli si sebe v něm dokážu představit, jsem strašně sobecká a kritická. A mámn pocit, že moje okolí na mě hledí: "No, už by si měla někoho najít!!" a já se nechci cítit jako chudák a že je to moje slabina, že jsem sama a nechci, aby mě to distancovalo. Asi necítím, že musím někoho mít, sem tam se mi někdo líbí, ale co z toho? Tak třeba AK je hezkej i sympatickej, myslím si, že by nám to slušelo, ale muselo by mě to stát hodně práce, zase bych si řekla, že na sobě musím pracovat a moc bych to řešila a bla bla bla. A když z toho nic nebude, tak budu fňukat a budu nasraná a já nechci, aby moje pocity a nálady závisely na jednom klukovi. Pokud se to má stát, tak se to stane, pokud ne, tak ne, nevadí.
Když nějakýmu páru křením, což se děje celkem často (P.S.:Zuzko a Tomáši, neříkejte, že se vám po mně nestejská:) ) tak mi přijdou většinou šťasný a přeju jim to (všem těm párům), ale kdyby se jednalo o mě, měla bych zvláštní pocit, že bych teda asi najednou měla všechno, najednou bych měla odškrnuto, šťastný vztah,  chtěná škola, rodinné vztahy v pořádky, průměrný životní standart a co dál?  Měla bych pocit, že by toho najednou bylo hodně a něco z toho by muselo totálně krachnout.
Crazy? Možná a prosím sežeňte na MS nějaký hulení, ať se tam nenudíme!!!:-*
Jo a ještě- to Zuzka a Olga: Jako stím Chorvatskem, auto svobodnej a zadanej? Jako co? Vy čtyři si pojedete v jednom a já abych jela P. a B., či co?:D To fag ne.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama