Drsně.

17. června 2010 v 21:15 | Hanyzka89 |  DIARY...
Minule se mohlo jevit jakože jsem se rozněžnila, ale s tím je teď konec, jsem drsná holka:D. No na Vrakáč bych šla, ale musím se učit na Píťu a navíác bych brala V.I.P. cenu, o polovinu nižší;).
Jo taky musím napsat výhružný a zároVěn srdcervoucí zprávu Olze, hned to bude!
Mám za sebou Čecha a snad jsem ho udělala, snad. Uměla jsem to a pak najednou otázky co jsem mi nesedly. Btw.: Historie.cs je super pořad.
V pátek v osm jdu pít s právničkama, protže právnici jsou prasata, jak sami o sobě řekli, a pít byli sami v středu! a v sobotu si dám zkoušku na UJAKu, nesmím zaspat a musím se na to aspoň kouknout. Vidíte, jak jsem drsná:). Ale je to jen výjimka a tahle zkouška snad nebude nic vraždenýho.
A chci IPod, chci a chci, jsem rozmazlenej spratek a zasloužím si ho, bude v něm jen Tomáš Klus, Beatles, UDG a nějaké díly přátel a budeme s spolu šťastni:).
S P. jsme byly po římanovi na Sexu ve městě 2, komenty si nechám na potom a busem s námi jela spolužačka Eva, před kteroujsem se asi ztrapnila, jelikož když říkáte filmu na Sex a ne celým názvem Sex ve městě, může to být ve slovní spojení "Já se na to strašně těším." šokantní!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama