Jdu se vybrečet.

29. května 2010 v 18:34 | Hanyzka89 |  DIARY...
Ondřej Liška jakožto nejnezkorumpovanější politik, neprošel naším volebním sítem. Skoro až s slzou v oku jsem poslouchala jeho projev a rozhodla jsem se vstoupit napevno. Co na to říct, asi Kateřina J. a Bursík odvedli své a pyká celá strana. Je mi to líto.
No koho jste si zvolili, toho máte. Začínám mít ráda ODS, protože když člověk pozná Top09, ani mu moc nezbývá. Paroubek má co chtěl a odešel, tak už o něm nechci slyšet tak i tak(jestli pak už zmizí ty strašný skupiny z toho strašnýho facebooku), komunistů se asi nikdy nezbavíme, náš stín, co si sebou vezmeme snad i do dalšího tisíciletí.
Původně jsem sem chtěla dát bratra Kalouska, který se umí "perfektně" vyjadřovat, ale nechci si jím zasírat svůj blog. Ano, jsem sprostá, jelikož mě k tomu nutí dnešní výsledky. Rozmrdal KDU-ČSL, občané na ně nadávali, tak už si je nezvolili, ale na onen důvod, to, co jim na nich nelíbilo, si zvolili v poněkud jiné podobě. 
O Populistovi W mluvit nebudu, už jsem o něm řekla dost. Jedno se mi ale líbí, pozlátko dokáže perfektně zabalit nicotu. Chápeme se.
Kam to povede, no celkem se bojím, že jeden extrém přivede další. Zavedení školného, placení za operace atd. pobouří druhou stranu a abychom nežasli, až za 4 roky komunisti obsadí více mandátů. Extrém od extrému pojde.
Takže viva SZ a viva na druhém místě ODS.
Puste si Kalouska na Youtube(od Pirátské strany), náš budoucí ministr financí a jeho doslova hovnoidní vyjardřování.
Nechci už slyšet nikde žádný stížnosti na politiku. Jedni dinosauři vyměnili druhé a zůstává to stejné, v podstatě.
Brečím a ztrácím víru v politično.
 


Komentáře

1 Pergi Pergi | 31. května 2010 v 15:19 | Reagovat

Seš sprostá, ale to musí bejt! Souhlasim ohledne SZ! Lidi, co chtěli změnu by volili zelený, ale náhle se tu objevily 2 nový strany a zblbli, nemaj blbou povest, protoze sou novy. To víš, všichni chteli hlavne tu pravici pravici..,bohuzel na to doplatila SZ.

2 hanyzka89 hanyzka89 | 1. června 2010 v 18:05 | Reagovat

nejvíc mě štvou ty Věci veřejné, John je populista, skoro nic neví, vždy dělal jak jde proti korupci a podnikatelům a najednou se jimi nechá vydržovat a prosazuje holku, co sotva má maturitu!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama