Duben 2010

I´m not nasty, I´m amnesty

28. dubna 2010 v 8:46 | Hanyzka89 |  DIARY...
Snad mi to triko přijde.
Ano, jsem doma, povaluju se doma. Jednak proto, že jsem zaspala a prostě v pět sem se nevzbudila, jednak proto, že už mám dnes jen předmět, který sem včera splnila a pak takovou srágoru s názvem TVaŘ a asi ústavko, ale P. stejně nejde tak by to nebylo ono.
Jinak jsem letos na přednášky vůbec nechodila a brzy začnu litovat, to je jasné, navíc sem dlouho neviděla AK., jen v pondělí a to v mžiku, když nabaloval tu "Slovenu, co jí všichni balej." Nechápu, ani si neumí uplést rovně cop.
NEsnáším letargii a vyrušování!!!!!!!!!!!!!!!!


Mádl a Issová

27. dubna 2010 v 8:20 | Hanyzka89
Některé věci už jdou přes hranici. Jsem zaměřena spíše doprava, ale mám pocit, že podobné "antiparoubkovské" agitace stejně mají na voliče opačný efekt. Hlavně takovýmto, poněkud ducemprostým klipem se nic nezmění, jen to pobouří a naštve. Je strašné, to, že se zapomíná, jaké to tady bylo za totáče, ale přeci jen dávám přednost kultivovanějšímu přiblížení naši smutné historie, než jedním dechem odkazovat na Miladu Horákovou a říká, že se "levou rukou utírá zadek". Ani ona, ani disidenti by tomuto klipu, dle mého názoru netleskali. A na závěr zmíňka o pornu, wow. Kultura politické soutěže je holt vysoká!


Spíš bych brala "agitaci" mírnější formou s cílem dostata mladé vůbec k volbám! Nízká volební účast je také celkem vážným problémem. Domnívám, že je ostudné nevyužít práva volit, práva svobodně se rozhodnout, koho chci mít jako zastupitele. Ignorujeme něco, za co se u nás tak dlouhou dobu bojovalo. Je to smutné.

Přinesl jsem si Anděla

19. dubna 2010 v 9:26 | Hanyzka89 |  DIARY...
Sice jsem Anděla neviděla celého, ale na netu jsem si ocenění v daných kategoriích našla a tleskám, teda krom Ewičky, tu zrovna nemusím.
Zpěvák roku je prostě bezkonkurenční a přeju to, že se mu začíná dařit. Umí si krásně hrát s češtinou a tomu tleskám. (Jak říká jeden můj profesor psaní: "Čechům byli dány Stradivárky, ale hrajou na ně furianti.") Stejně tleskám i jemu jako osobnosti, mám pocit, že je trochu já v kalhotech:).
Charlie Straight jsou také skvělí, nedávno jsem se do nich zaposlouchala a mile mě jejich písně potěšily. Takže jen tak dál!!
A Poslední co mě nemálo mile překvapilo, je uvedení Marie Rottrové do síně slávy. Skvělá zpěvačka, krásná žena...V jejím věku bych chtěla alespoň z poloviny vypadat jako ona. Obzvláště ráda mám její píseň To mám tak ráda..., mám ji v takovém svém vzpomínkovém, melancholickém playlistu, občas si jí pouštím a to nejen na špatnou náladu.
Tak gratuluji!!!

MishMash

10. dubna 2010 v 14:44 | Hanyzka89 |  DIARY...
Nevím, jak sepsat vše to, co chi, abych zároveň nevypadala jako sociopat. Navíc lepší verze tohoto článku se mi vymazala, já ji nevymazala, ani jsem se nevypla, prostě zmizela, asi sama udělala autocenzuru. V bodech v textu, to co v hlavě v mlze.
1. Doufáte, že někam patříte a pak zjistíte, že ne. Časem už Vás tam nechtějí, časem už tam není místo. časem samozřejmě míním činy.
2. Nemám ráda, když někdo přenáší svou nespokojenost z jedné oblasti do druhé nebo svou špatnou náladu. Nechte ji tomu, koho jest.
3. Nemusí mě nikdo usazovat nebo poučovat. Vím co je a vím, co může být. Jen občas sním, jen mám občas ideály, jen mám občas dobrou náladu, tak mi ji nechte a nechte mi to, co můžu chtít. Já už si tu realitu sama strávím.
4. Už nepíšu. Už nepíšu dopisy, už nepíšu básně. Taťána ve mne pomalu ale jistě umírá. Nemůže žít, protže už JSEM VELKÁ a DOSPĚLÁ. Realita je pragmatická a není možné ji obsáhnout intelektuálním gestem.
5. Já se zase najdu, ale teď se mi nechce.
moved,moving

Still believe

8. dubna 2010 v 20:42 | Hanyzka89 |  DIARY...
Klepete si na čelo, nebo apoň budete. Jsem omámena ideály a naivitou, které mi navrací každý rok tulipány a narcisy. Znovu začnu něčemu věřit, v něco znovu doufat, že jednou budu mít, co chci teď chtít. Nemluvím konkrétně ani nemyslím, prostě jednou zase přijde někdo z koho se mi právem podlomí kolena a ten někdo si to prostě zaslouží, on někde je, on někde existuje a já věřím na románovou lásku, vždyt i já nějaký ten případ v okolí znám, co měli štěstí:)

Přála bych si moc a moc

8. dubna 2010 v 9:22 | Hanyzka89 |  DIARY...
...najít zlatou rybku, která by mi splnila alespoň tři má přání!!! Fakt ji nutně potřebuju, pokud víte, v kterých rybnících se loví, pošlete mi informaci!

Umím se chovat jako puberťačka, klidně jak na povel. Zvláště když potkám svou Tajnou lásku na živo. Achch, chtěla jsem si vzít s sebou, ale to nejde, protože jako vždycky planeticky zamilovaná. Najednou se nechcete smiřovat s kompromisem, když víte, že to co chcete, může existovat, když už je teda na světě jedna výjimka, možná bude i jiná.

Vím, kdo mě teď za mou myšLenku peskuje, ale já za to nemůžu!!!:-*

Proč je havran jako psací stůl?

3. dubna 2010 v 14:03 | Hanyzka89 |  DIARY...
Byla jsem na tom v úterý a líbilo se. Tim Burton mě nezklamal, jediné, co mě zklamalo je realita. Tak moc bych chtěla navštívit Wonderland, ale v normálním životě to nefunguje, v normální světě Wonderland nefunguje, jen občas ve světě snů a fantazií a toho světa už já mám dost, jednu dobu jsem se ho až moc nabažila.