Naivní brusinka.

16. února 2010 v 13:12 | Hanyzka89 |  DIARY...

Včera před spaním jsem si četla pár glos od Báry Nesvadbové z knihy Brusinky. A v jedné z nich řešila, jak může v nějaké žěně přetrvávat zloba pět let. Pět let je dlouhá doba a emoce mají víc než dostatek času na to zchladnout/vychladnout.

Převeďme to na můj případ/moje okolí. Pět let je tedy asi krátká doba na zastínění zloby/nenávisti/záště. Znám dvě dívky, u nichž jsou negativní emoce k mně nebo k mým přátelům stále aktuální. Jedna je teď na pár měsíců pa, takže snad získá alespoň trochu šarmu a galantnosti, když už jela na čas navšítivit zemi, pro toto typickou. No a ta druhá má asi nějaký problém sama se sebou.

Takže milá nejmenovaná, nikdy jsme ti nic neudělaly, nemusela si do nás nikdy schválně vrážet na schodech (do Oly), sprostě nám nadávat (např.:Zuzce), anonymně nás urážet na netu(všechny) a celkově soudit, když si s náma nikdy neprohodila slovo, nikdy si s náma nebyla na panáku, nikdy si s náma nehrála žádnou hru ani si s náma netancovala (Kabelku bychom ti fakt nevzaly!!!Nemusíš ječet.) Prostě nás neznáš!!! Takže se začni chovat dospěle a žij svůj vlastní život!
Asi jsem naivní brusinka, ale ty jsi zase brusinka bezdůvodně útočná!

Bára Nesvadbová - Brusinky -------------------------------- Máte mé doporučení přečíst si.:)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama