Come on.

11. února 2010 v 23:03 | Hanyzka89 |  DIARY...
Jsem se učila a nechtělo se mi.
- toť odpověď, proč tu jsem tak pomálu

Nějak se mi ale zase přeakumulovaly myšlenky, tak je musím vysypat a přebrat. Takže metodou volné asociace si zahraju na slabý odvar prokletých básníků.

ELLE, náš vztah se pozvolna vyvíjí, znáte, torii králík/kachna? Takže nejdřív ELLE byl králík - snobárna, tak chvíli kachna - super přílohy, vůně a inspirace, pak zase králík - lidé jsou tak povrchní, peníze až na prvním místě, (zneužívání chudý ve třetí světě v práci za pár šupů na hodinu a pak následný prodej oněch "módních produktů" snobským, anorektickým paničkám sedícím v první řádách při prohlídkách Haute Couture zatím co jejich zazobaný zkorumpovaný manžílek ve své prosklené kanceláři ojíždí devatenáctiletou hloupu, ale povolnou sekretářku - takhle si nějak představuju život bohaté smetánky). ................ Ale teď zase vidím ELLE jako kachnu - prostě jsem v něm našla zase zalíbení, moje představa nakupčích Dioru, Prady,.... se ale nemění!!!

Módní blogy. Blogy o módě. Celkem mě baví sledovat novinky ze světa módy, oblečení, to kdo má jaký styl, zatím teda nejsem nic moc, ale chci na tom pracovat, protže je to vlastně cosi, co by mělo dotvářet vaši osobnost. Ale mrzí mě na tom, dvě věci:
  • Za prvé to, že si většina dívek majících módní blogy myslí, že se stylem souvisí i naprostá vychrtlost. Už jsme to řešily i s Pergi a je to přímo do očí bojící. Ty dívky jsou jak ramínka na šaty, zřejmě snaha podobat se ikonických modelkám, ale domnívám se, že je to přece zbytečné. Styl nerovná se váha do 45 kg. Samozřejmě, že ani já nejsem spokojená se svou postavou, chtěla bych jinou, ale ne až tak nezdravou! Zná hodně hezkých holek, vlastně všechny jsou štíhlé/hubené, ale né nezdravě vychrtlé a vypadají o mnoho líp než modelky a zajisté mají i o mnoho lepší náladu.
  • Za druhé, je mi líto, že Češky si neužívají módu a oblékaní a že se třeba ani o sebe moc nestarají, samozřejmě nemyslím extrémy - denně solárko, kosmetika, tuny make-upu atd. Ale tak všeobecně lze vnímat rozdíl mezi návštěvou Liverpoolu či Budějovic, GBN a gymnáziem Aabenraa,... Myslím, že se hodně podcnějume a to ale i v jiných oblastech.
Tetování. Nemyslím nic trvalýho, žádnýho satana na rameni, ale uvažuju, že si nechám na léto udělat takovýto dočasný, něco malýho, sympatickýho. Ovlivnil mě Chanel, který teď bude prodávat, samozřejmě ne v Čechách, samozřejmě ne v cenově dostupných hranicích, dočasné tetování. Vypadají skvěle a určitě se něco takovýho dá taky dočasně, bezbolesně sehnat na léto:).

Klimatické změny. Jsem strašná, úplný nesoulad mých postojů a mého smyslu pro humor se probral při čtení úvodníku součstného Reflexu, smála jsem se, ikdyž tam pár věcí šlo proti mých stávajím názorů!! Musím se naučit ovládat.

A pak poslední otázka. Ptám se, přidá si, anebo si nepřidá Lenka/Zuzana/Radka/Pergi/Olina super kluka z milosti do přátel?????

Od novýho semestru bude ještě víc boží!! Slibuju.
 


Komentáře

1 olinka olinka | 12. února 2010 v 0:17 | Reagovat

chachaaa!!! olinka uz si ho pridala ,akorat cekam na to potvrzeni (asi me nepovazuje za kamosku),ale situace mezi nim a tebou je uplne jina,takze budes mit urcite vetsi "stesti"...jen do toho!!! :p
a btw.: tetování budu mit ja!!! takze mi nech ten pocit "originality",treba tatoo fixkou by zatim mohlo stacit...:D

2 Hanyzka89 Hanyzka89 | 12. února 2010 v 8:37 | Reagovat

Ale já nechci žádný trvalý, já ti pak ukážu v ELLE co myslím:) a fixou už jsem měla hvězdičku na ruce, dost děs.
A nekecej s tím přidáním!!:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama