Chtěla jsem

23. února 2010 v 18:13 | Hanyzka89 |  DIARY...
Chtěla jsem napsat dlouhosáhlý, vyčerpávající a pro vás jistě čtivý článek, ale dnes mě mé tří velmi nudné přednášky uspaly a ukolíbaly k lenosti.
Proto aspoň dám prostřednictvím pár obrázků své doporučení a "tužby".


Takže plakát z jednoho super filmu. Je to poslední film, na kterém jsem byla v kině a ti, kdo ho ještě neviděli, pospěšte si. Ikdyž se vám možná začátek nebude jevit tak uplně ok, po chvíli vás to vážně chytne a do konce nepustí.
Krém Cherry Blossom, asi nejvoňavější krém, co jsem za poslední dobu zkoušela. V pondělí jsem ho byla koupit ségře a kdybych neměla přecitlivělou pleť sama bych ho taky brala, najdete v Body Basics, také vhodné jako dárek:). Hezký voňavý dárek.
No a pak už jen moje dvoje výhlídlé boty. Oboje si asi koupím, u těch prvních ale souhlas z matčiny strany asi vážně nedostanu, ale poté co jsem ji ukázala ještě jejich božejší verzi, řekla toto: "Až se potkáme ve městě, tak mě neznáš, pokud je budeš nosit." a na druhou stanu: "ty černý jsou teda o něco lepší, ale dobrý nejsou!"Tak napůl jsem vyhrála:) No a barevné falešné conversky jsou bezproblémový!
 


Komentáře

1 pergi consuella pergi consuella | 24. února 2010 v 21:50 | Reagovat

Já už chci jaro! Matčin souhlas možná nemáš, ale můj rozhodně jo! So fashionable!:-p

2 Hanyzka89 Hanyzka89 | 25. února 2010 v 20:13 | Reagovat

Seš super!!!:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama