Až na dno.

12. prosince 2009 v 15:20 | Hanyzka89 |  DIARY...
Přátelé moji, jsem zpět a celá. Plna zážitků a pusu plnou drbů. Jen se mi to vše slilo.

Začneme od Adama, nebo-li od Mikuláše. Na právech byl až osmého, ale když už tak už. Chodíte tou školou denně, je vážená, šedivá, seriózní. Aby taky ne, vychází z ní elita, která drží v rukou moc zákonů, budou spravedlnost, budoucí směrnice morálky, budoucí kontrola svobody. Ano, takoé jsou šedé prostory Almy Mater PrF UK. Ale 8.12.2009 se kolem sedmé zásadně proměnily. Hlasitá hudba, moře punče, červené reflektory, sem tam čerti a studenti ztratili zábrany. Pilo se vlastní i koupené, pilo se pivo i panáky, kluci nabalovali holky i kluky. Místo vodě bylo ve fgontáně moře flašek, blblo se a vtipkovalo. Mám z toho dobrej pocit, akorát na společné fotce se ztrapňuju, no nevadí:).

Ve čtvrtek byla quatro-oslava právnických narozek. Ani jsme se s Pergi cestou neztratily. A vydržely jsme až do pozdních ranních hodin, Ještě ted mám spánkový deficit. Procvičujeme fotbálek, jak se dá, stejně jako játra. Taky jsme si a to bacha, daly PIVO. Chápete to, já a PIVO? Taky to na nás všichni poznali, že ho normálně nepijeme, trapas. A co se týče fotbálku, tak jako, my ty kluky jednou porazíme a kdo se směje naposled,.... Noční přesuny tramvají byly, myslím, legendární. Více můžu popsat osobně. Bohužel, jen, že jsem nepředvedla dostatečně svoje taneční umění, mé nové kreace opravdu za to stojí!
A chcete slyšet o Chuckovi/P***ačovi? Já myslím, že nechtete, ale drbů by pár z toho večera bylo. Ještě že nás nakonec nešel doprovodit, páč nevím, kde by spal?

No a to nejlepší nakonec. Perginčina atmosférová oslava Vánoc. Heště teď mi trochu voní punčem tričko. Výborný punč, výborné cukroví, výborná společnost, výborný DJ, který se cití trochu nedoceněn. Pergi, musím pogratulovat, krásná vánoční atmosféra mnou prostupuje doteď. Moc se to povedlo a doufám, že to letoškem nekončí, neboť příští rok to považuju za povinnost udělat to znovu!!Please;)
Pergi je nejen Halloweenová:)
Sluší nám to, od nejsvětleší po nejtmavší.


 


Komentáře

1 prgi prgi | 12. prosince 2009 v 15:48 | Reagovat

já vím, mně se to taky slilo. díky alkoholu...ale tohle není report!? zkus se rozpomenout!:D at jeto zaznamenáno ne;)

2 hanyzka89 hanyzka89 | 13. prosince 2009 v 21:21 | Reagovat

Tak já to sem ještě nějak retrospektivně plácnu:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama