Smutné.

30. listopadu 2009 v 18:31 | Hanyzka89 |  DIARY...
Víte, co je smutné? Moje lenost. To je moje nejmutnější a nestinnější stránka. Pořád mám dost času a až čas nadejde budu litovat. Ale ne, do Vánoc nic dělat nebudu, aspoň těch 24 dn vydržím a oddechnu si a pak po svátcích začnu, slibuju!
Jinak už mám dárek pro ségru svátku a moc se mi to povedlo a mám i Mikuláše. takže bomba, pecka, nebudu za mimoně. A jinak pamatujte si všichni, už v Mezopotámii bylo pravidlo: Dar zavazuje! (my, kdož jsem byli na první přednášce z obecek víme a vy, kteří jste byli na vícero, víte víc, ale co.)
No jinak, dnes jsem měla Sociální psychologii a v rámci Afiliace jsme brali Lásku jako socio-psychologický fenomém. No, bylo to zajímavý, ale vlastně i trochu smutný, když pozorujete profesorku (kterou narozdíl od většiny mých spolužáků já mám ráda), jak popisuje, jak blízký vztah měla se svým mužem a jak vysoký stupeň intimity (tzn.blízkosti, tolerance, empatie) mezi nimi byl. Najednou se odmlčí a omluví se, že o tom už nemůže konkrétně mluvit a začne znovu vykládat teoretické charakteristiky lásky.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama