Nevím proč.

21. listopadu 2009 v 9:59 | Hanyzka89 |  DIARY...
Nevím proč bych měla mít pocit viny, za to, že jsem konečně vyjádřila svůj názor. Myslím si, že už jsme všichni dospělí, takže není přece problém v tom říct, když je nám nějaká situace nepříjemná.

A další věc. I přes celou kauzu plzeňských práv, která zneuctila právnickou profesi, si myslím, že práva není škola pro debily a že, poctivou cestou, těch pět let studia může být vysilujících. Ano, jsou tu další školy, které jsou velmi náročné, ale každá škola v něčem jiném a jinak se její náročnost stupňuje. Já jsem loni na tuto školu opravdu chtěla, bohužel to nevyšlo, ale letos ano. A díky tomu, že je to až tento rok, přináší to s sebou mnoho pozitiv viz.:spolužáky. Navíc PrF UK nabízí spoustu možností jako jsou studentské spolky, besedy a přednášky navíc.

A co se týče UJAK. Asi není porovnatelný s hodně vysokými veřejnými školami a nemůžu mluvit o všech oborech, protože studuju jen jeden a jen jeden znám. Studium tam není nijak vzlášť vyčerpávající, ale ROZHODNĚ neplatí pravidlo, že soukromá škola je titul za peníze bez námahy. Ta škola mě baví, mám dobrou třídu, přístup učitelů je neanonymní vůči studentů a myslím, že mi dává celkem dost a můžu se díky ní i formovat. A až si dodělám bakaláře, tak určitě okamžitě začnu shánět práci (aspoň na částečný úvazek) v oboru. Předpokládám, že začnu jako podržtaška, ale každej nějak začít musí.

To je asi tak vše.
Tohle je můj deníček a do deníčku se člověk vypisuju ze svý nálady, takže proto toto.

P.S.: Příští týden stylový a intelektuální, jak jsme si napsaly:). Zdravím!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama