Listopad 2009

Xakru.

30. listopadu 2009 v 18:50 | Hanyzka89 |  DIARY...
Doprčic. Mě zas napad tak výbornej joke, co bych mohla napsat jako koment na facebooku, ale neudělám to, páč bych dostala vynadáno. Ale uplně mě zase svrbí ruka to napsat.

Smutné.

30. listopadu 2009 v 18:31 | Hanyzka89 |  DIARY...
Víte, co je smutné? Moje lenost. To je moje nejmutnější a nestinnější stránka. Pořád mám dost času a až čas nadejde budu litovat. Ale ne, do Vánoc nic dělat nebudu, aspoň těch 24 dn vydržím a oddechnu si a pak po svátcích začnu, slibuju!
Jinak už mám dárek pro ségru svátku a moc se mi to povedlo a mám i Mikuláše. takže bomba, pecka, nebudu za mimoně. A jinak pamatujte si všichni, už v Mezopotámii bylo pravidlo: Dar zavazuje! (my, kdož jsem byli na první přednášce z obecek víme a vy, kteří jste byli na vícero, víte víc, ale co.)
No jinak, dnes jsem měla Sociální psychologii a v rámci Afiliace jsme brali Lásku jako socio-psychologický fenomém. No, bylo to zajímavý, ale vlastně i trochu smutný, když pozorujete profesorku (kterou narozdíl od většiny mých spolužáků já mám ráda), jak popisuje, jak blízký vztah měla se svým mužem a jak vysoký stupeň intimity (tzn.blízkosti, tolerance, empatie) mezi nimi byl. Najednou se odmlčí a omluví se, že o tom už nemůže konkrétně mluvit a začne znovu vykládat teoretické charakteristiky lásky.

Filmy, které jsem neviděla a měla bych, chtěla bych.

29. listopadu 2009 v 18:55 | Hanyzka89 |  Já, já, jenom já
1. Protektor

2. 3 sezóny v pekle

3. Hanebný parchanti (!!!!!)

4. Coco avant Chanel

5. Život je krásný

Protektor získal cenu za nejlepší hraný film.

29. listopadu 2009 v 18:46 | www.elle.cz
Český film Protektor slaví další úspěch. Z amerického Colorada si odvezl cenu za nejlepší hraný film.
Jana Plodková se může znovu radovat. Uplynulo jen několik týdnů ode dne, kdy se stala díky vašim hlasům Elle Ženou roku, a nyní si Protektor, v němž hrála jednu z hlavních rolí, odvezl cenu pro nejlepší hraný film.
Film Protektor byl jediným českým zástupcem na filmovém festivalu Starz Denver. V konkurenci dalších sedmnácti snímků získal cenu Krzysztofa Kieślowského. Vyhlášení vítězných filmů proběhlo ve vyprodaném sále denverské Opery za účasti 2400 diváků. "Pro nás je to radostná zpráva, každé ocenění může našemu filmu prospět a pozitivně ovlivnit jeho další pouť světem," řekl režisér Marek Najbrt.
32. ročník Starz Denver Film Festival se konal od 12. do 22. listopadu. Bylo promítnuto celkem 210 filmů ze 37 zemí celého světa. Hlavní cena je pojmenována na počest polského režiséra Krzysztofa Kieślowského. Tato cena se udílí od roku 1996 ve spolupráci s polským velvyslanectvím, na organizaci se také podílí vdova po slavném filmaři.
Film Protektor bude Českou republiku reprezentovat také na filmových Oscarech. Byl nominován na cenu za nejlepší cizojazyčný film. Jestli se úspěch bude opakovat, se dozvíme 2. února 2010.

Chuck Bass. (Pergi bude mít radost)

28. listopadu 2009 v 9:13 | Hanyzka89 |  DIARY...
Včera jsem si byla s Ráďou sednout a pokecat(což bylo moc fajn, zdravím kočko:)) Pod Bene a koutkem oka jsem zahlídla moc sympatického člověka z starších časů. Hrozně dlouho jsem ho neviděla a vždycky mám radost, když ho vidím. Je tak milý!!(Ať si Zuzka říká, co chce a vlastně ať i on dělá, kde chce co chce. Teď ví Olina. Stejně za to může jeho partnerka, že ho nemotivuje a nechá ho zaláhet.)
A jak jsem ho viděla, tak říkám Rádě: "Že trochu vypadá jak Chuck Bass?"
Ráďa: "No jo, vlastně." :)
I nehledě na to, Chuck je v Gossip teď prostě nejlepší postava, chová je nejlíp!!!

Nepříjemná pravda.

27. listopadu 2009 v 18:19 | Hanyzka89 |  DIARY...
...už jsem to viděla a ten film je super. Tímto se omlouvám, neodolala jsem.
Bylo t vtipné, bylo to svěží a on mi hrozně připomínal jednoho mýho spolužáka. A ona měla super povahu a v hodně věcech jsem ji chápala.
A zdálo se mi v noci, že se vdávám. Snad to nebyla předtucha budoucnosti, protože jestli se někdy vdám, můj manžel, bude ten, koho zatím neznám.
Jo a Zuzi, nebudu Chuckovi dávat k narozeninám báseň. nemůžu se takhle ztrapnit. Pergi, se mnou bude jistě souhlasit, leda že bych mu ji dala za nás obě:D.

Včerejší akce.

26. listopadu 2009 v 14:03 | Hanyzka89 |  DIARY...
Byla nakonec menším počtu než se plánovalo, ale nevadí. Kvalita převyšovala kvantitu. řešily se různé věci a já se bavila. Dozvěděla jsem se spoustu zajímavých informací a udělovaly se i cenné rady.:D
Dozvěděla jsem se například, který moji dva spolužáci už spali s holkama, když ostatní si ještě hráli s hračkama, kdo si nechá dát piercing do bradavky, jak vypadalo ELLE Style Adwards, kdo se bojí, že ho znásilní gay nebo o pravidlu 3F (nechtějte ho znát).
A mám stále radši jednoho svýho spolužáka, protože je fakt vtipnej ale dá se s ním bavit i navážno a ikdyž mu věrnost moc neříká, tak mu to odpoštím, páč se na něj nedívám z pohledu potenciální přítelkyně. Škoda jen, že nechodí do školy častějc.
Shrňme to, byla to vydařená akce. Ale příště bych to protáhla až do ráno a hodlá se ukýblovat do prostředka!!!

Poznámky pod čarou

24. listopadu 2009 v 22:03 | Hanyzka89 |  DIARY...
Proboha, kdy už ta Carrie dospěje, ok v 20 si ještě můžete hrát na šestnácku, ale ve 40? Není už hysterčení, křepčení a pobíhání v ultra krátkých tričkách trochu moc?

Ten Burger je vůl. Jak se nám kdy mohl líbit. Líbil se nám někdy? Pochybuju.

Ambiciózní žena, cílevědomý muž, ale uspěje jen jeden a to ta žena. Má takový vztah šanci na přežití? Do jaké míry hrají naše profesní sny vztahům?

Budu jednou psát jako Carrie s čokoládou zmrzlinou, v šatech od Prady na notebook od Applu? Hmmm, nebylo by to špatný. Bára Nesvadbová už je okoukaná. :)

Koláže

24. listopadu 2009 v 18:40 | Hanyzka89 |  Kolem a kolem...


Hanyzka89: Skoro Vůbec ty "celebrity" neznám :D.
Zkuste si tu koláž udělat taky.
http://www.myheritage.cz/


Maniodepresivní psychóza se vznášela místností.

24. listopadu 2009 v 17:47 | Hanyzka89 |  DIARY...
Štve mě, když se někdo hádá. K smrti nenáším hádky.

Štve mě, že mě štve ten, kdo nemá. kdo mě nemá vůbec zajímat. Ale mě on jinak nezajímá, jen mě štve! Musím mu to říct.

Štve mě, že jsem se více neúčastnila Kavárenských seminářů.

Štve mě, že ještě nejsem v Common Law Society a v Amnesty International.

Štve mě má oscilající vůle.