Jsem svým rodičům vděčná.

4. října 2009 v 15:42 | Hanyzka89 |  DIARY...
Vlastně nad tím přemýšlím málokdy, ale v podstatě jsem měla na rodiče štěstí. Ano, nejsou dokonalý, v některých názorových oblastech se poněkud lišíme, ale přesto bych měla říct, že mi dávají maximum. Platí mi jednu školu, na druhou mi kupijí nákladné učebnice, každý týden mi dávají peníze a dopřávají mi moderní oblečení, dobré jídlo, telefon (účty za něj jsou šílené) a různé drobnosti, kterými mi dělají radost. Připadám si občas trochu jako vyžírka, jen beru, beru a oni sami se umí docela uskromnit.
Ani nevím, jestli jím to umí odplatit. Občas cítím trochu pocit viny, že nějak ničím do domácnosti nepřispívám. Ale třeba mamka má ráda kytky, tak jsem ji v pátek koupila pro radost bílou chryzanténu a táta má rád sladké, tak o víkendech peču (navíc mě to celkem baví. Pergi: "No konečně, aspoň něčím jednou do manželství přispěješ." :) ). Jsou to všechno drobnosti, tudíž se budu snažit, abych měla uspokojivé studijní výsledky letos :D.
 


Komentáře

1 tady odkaz na tvuj problem( jak ses nazvala), treba ti pomuze uz nebyt vysavacem tady odkaz na tvuj problem( jak ses nazvala), treba ti pomuze uz nebyt vysavacem | 7. října 2009 v 16:08 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama