Sem blázen

18. srpna 2009 v 18:33 | Hanyzka89 |  DIARY...
Jo, opravdu jsem! Včera večer moje šílenství nabralo uplně nějakej vyšší level či co. A jak jsem tak ležela na svém středně pohodlném lůžku, začla jsem vinu svého pohnutého myšlení svalovat na jediný blízký objekt a to trojici kal, které se nad mou hlavou shýbaly jako tři sudičky. Taky jsem si četla jeden starej deník, který mi Pergi udělila než mi bylo sedmnáct, abych ji asi neobtěžovala přímo, ale raději se ze svých trablů vypsala! A ono to pomáhalo, tehdy. Ale nyní, jsem se rozhoupala Pergi otravovat smskami. A ty byly!!!Psala jsem o očích, paranoe, o benešovském Jimmymu z Prciček (znalí dobře vědí) a taky jsem skládala právnický rep. Jo, to jsem to dobracovala:).
Jo, ty kaly jsem vám vyfotila!
A rozhodla jsem se, co udělám, až se zcvoknu na tuty, tedy ještě než mě pošlou do Bohnic, udělám rande ve čtyřech, já a tři kluci, dobrý ne? A samozřejmě Pergi je taky zvaná, to jsem jí slíbila a o tom nemůže být jiná!

Abych nezapoměla, v deníku se psalo: "******ová zase vyvolává negativní vlny." A mezi námi to ona je vyvolávala dobré čtyři roky, já jen jeden rok a to bylo v kvartě, to mi bylo 14 a moc jsem toho nevěděla, zatím co ona se tak chovala ve svých 15, 16, 17, 18. Co asi ted dělá? Kdo ví, třeba se potkáme zase každé pondělí u vlaku jako loni. Třeba se bude chovat pořád stejně, ostatně loni žádný pokrok neukázala:). Tak jo, do Bohnic nepůjdu sama! Třeba ji taky pozvou :D.

 


Komentáře

1 anonymní prgi anonymní prgi | 18. srpna 2009 v 20:21 | Reagovat

Uz si nepamatuju kdo je ...ová, kdo? smsky vcera byly smrtící, nechapu je a vubec byly divny, asi s tebou neco vaznyho je!!:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama