Kapitola 1 - 4.část

9. srpna 2009 v 19:16 | Hanyzka89
No a opominout nemohu ani moje kamarádky. Tak třeba začneme Pav.
Pavin první přítel se jmenoval Robert Borůvka, ale ona mu říkala Bob. V domnění, že to může být zkratka označení Best of best. Pro mě to bylo velmi komické. Nejen, že jeho zženštilý hlas odpovídal jeho chrabrosti, ale i jeho smyslu pro humor. Před svými spolužáky bláhově hrál, jak je free a namachrovnavý, ale vězte, nechal se vylekat i mamčinými zákazy sledování televize po desáté hodině. Pav to s ním moc dlouho nevydrželo a k úplnému rozchodu dospěla tehdy, když při návštěvě jeho pokoje se posadila na pohovku a zranila se o volně se povalující ustřižený nehet. Co na tom, že občas používal kolínskou, toto o jeho hygieně vypovídalo dost.
Jejím druhým vztahem byl tanečník z místní taneční školy Bambi. Nevím, jestli ji na něm přitahovaly vrtivé pohyby pánve, či to, jak sama říká, že ji lákal na drogy. To, abych objasnila. Pav diskotéky nesnáší, avšak nalákana na Ančou slibovaný striptýz šla. Lidí tam bylo hafo. Mezi nimi i (už v té době) Pavin ex-přítel Bobík, můj "vysněný" Šeby a v jejich doprovodu (mnou pojmenovaný - GOGOmistr) Dáda Kadera. Pav znal už z (mého slavnostního diplomování) lyžařského kurzu a samozřejmě z běžného školního života. Využil toho nejtrapnějšího způsobu koketování a na zakouřené jednohvězdičkové diskotéce ji nabízel marihuanu. Pav ji sice nepřijala, ale jeho jazyk ano. Od té doby začala jejich měsíční známost. Když však Pav omrzely jeho exhibice po pánských šatnách a trapné vtípky, dala mu kopačky.
O jejím třetím vztahu bych se radši moc zmiňovala. Ve zkratce řeknu, že ani latexově založený Michal Kos nebyl jejím vyvoleným.
Dnes už na všechny kluky zanevřela a pořídila si šmrncovní červené triko s jasným nápisem Všechny chlapi by měli vykastrovat!.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama