Kapitola 1 - 3.část

6. srpna 2009 v 18:19 | Hanyzka89
3. Ondra Šebek : poznámka před startem: on se mi nikdy nelíbil, došlo k velkému omylu a jakýmsi nedopatřením, Helenu a Kačenu, napadlo, že mi pomohou v mých milostných vztazích a přes Jirku, naše spolužáka a jeho spoluhráče z mladšího dorostu, mě dohazují zoufalému rádoby baskeťákovi, jehož obdivovatelky mají přinejlepším kolem třinácti let.
charakteristika + to co, nechtěná pomoc mých přítelkyň způsobila : Loni, když naše třída byla s jeho na lyžařském kurzu ( kde jsem mimochodem obdržela očekávaný diplom za zvládnutí jízdy na rychlých prknech, jinými slovy, dejme tomu největšímu nemehlu diplom, ať to ostatní motivuje k vytvoření projektu "Vezměme své blázny mezi sebe." Dostalo se mi řádného "nefalešného" potlesku a všichni přítomní, kteří mě lyžovat dosud neviděli, si udělali jasnou představu. Tímto bych chtěla vzkázat: "Děkuji"). Šeby byl v té době hubené nedochůdče nepřílišné výšky. Dnes vysoký už celkem je, asi o deset centimetrů vyšší než já, v obličeji také není ošklivý, ale jeho trvalá hubenost a namyšlenost mi drásají nervy. Přesto v obou druhých ročnících a v mladším dorostu panují fámy o mé bezedné a bezprostřední lásce k němu. Mé briliantní kamarádky to všem potvrzují, zřejmě se tím dobře baví a já neumím udělat nic, čím bych to vyvrátila. A jako bonbónek by mohlo být to, že Jirka ve snaze zbudit u Šebyho zájem použil fiktivní příhodu o mé společně strávené noci s Šimonem. Když vše dobře půjde a jeho odmítne i ta dvanáctá holka, kterou nyní svádí, budu tady vždy já! V jeho očích zoufalec, avšak možná i někdo, s kým může odbýt první pusu, vždyť já podle všeho už nějaké zkušenosti mám a určitě nebudu proti.

4. Martin Havel: charakteristika: Vysoký a vzhledově podobný Šimonovi, ale pouze trochu. Co k němu říci? Zajímavostí je, že ačkoliv je teprve v prváku, je mu osmnáct. Na gympl se samozřejmě nedostal díky přijímačkám, ale pomohl mu výmysl o tom, že je invalida, prošlo mu to. Je tu. Na školní akademii, hrál výtržníka a ani se nemusel převlíkat. Stále se někde pere i zvrací za stromy. Nevím, proč mě zaujal. Asi mám vrozenou vadu, že mě přitahují pouze úchylové, kteří na rockovém koncertě tancují rádoby break - dance. Taky prý vypil vlastní moč :-O!

5. Franz Ferdinand z 1.A: charakteristika: Moc toho o něm zatím nevím, jen víme, že hraje fotbal a je z dvojčat. Jmenuje se Petr a jeho bratr Pavel, taky docela hezkej. Ale opravdu, už, musím přestat koukat po mladších, není to správné!.

6. Ondra Kubík: charakteristika : Teď je to opravdu ten pravý. Je moc hezkej, vypadá jak princ, má blond kudrnatý vlasy, hluboký hnědý oči, orlí nos, je vysokej a prostě úplně nejhezčí kluk na světě. A taky je hrozně hodnej, milej a sympatickej.
Ale když se vám líbí tak dokonalý člověk, bojíte se, že jakýkoli způsob seznámení je tak málo romantický. Bylo by přece skvělé, kdyby mi to s ním vyšlo, ale jak to udělat, aby to hned od počátku nebylo určeno k jasnému krachu?? Sice mi to u něj Katka začala zařizovat, ale to už bylo dávno, to bylo v dobách, kdy byla hodně zadobře s jeho nejlepším kamarádem. Bohužel, tomu už tak není a Ondra stejně dávno zapomněl na jeho a Katčinu dohodu. K tomu je mi "plusem", že hraje v jednom týmu s Šimonem, J.T.ím a Tomášem Poláčkem. On se do toho týmu stejně vůbec nehodí. Někdy mi přijde, že celý ten tým je velkou partou Šimonových kámošů a "Kubi" je tam úplně omylem. No a dalším bodem k zavržení mé osoby by mu mohlo být, že jedním z jeho přátel je Ondra Šebek, kterého podle všech možných ukazatelů prý svádím.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama