Kapitola 1 - 1. část

3. srpna 2009 v 18:22 | Hanyzka89
Svět se tak šíleně mění.Kdo by to byl řek a co se dokáže za takové dva roky stát. Jak se mění naše city, situace, emoce, vztahy a mimo jiné i náš prospěch. Před dvěma roky jsem se snažila v pár stránkách popsat pár dní v životě čtrnáctileté holky.Teď se ze čtrnácky stala šestnáctiletá a brzy sedmnáctiletá a ze spousty lidí v mém okolí jen pouhé schránky, toho, co byli.
Nejdříve bych se zmínila o proměně krásného, nepolapitelného Patrika. Zaprvé po dvou týdnech společně strávených ve Švédsku už se nezdál tak nepolapitelný.A po prázdninách snad ztratil svou nevídanou krásu. Trochu ztloustnul, ostříhal si své blond melíry, zkrátil účes a přestal o své vlasy pečovat. Kde je ten krásný nedobytný idol dívčích srdcí a kam se ztratila má všední radost při pohledu na něj? Bylo to, to jediné, co dokázalo pozvednout náladu v nudném školním životě!
Klára už nechodí s Tomášem. A já myslela, že to mezi nima dvěma je to pravý, ta skutečná láska, ale není a vůbec já snad už na lásku nevěřím! Má teď už rok kluka v 3.B, který celkem brzo mezi nás zapadl, ale že by nám říkal nějaké drby z jejich třídy se bohužel říci nedá.
A co teprve Pavčin Jakub. Jak já jsem ho obdivovala za to jak Dianě vzdoroval, ale je to pryč!Asi měsíc spolu chodili a vůbec on si během toho roku našel tolik holek, že škoda mluvit.
A co moje velká láska, Šimon Dyntera? Složité na vysvětlování, ano, seznámili jsme se, bylo to chvíli vážně skvělé, ale znáte to, okolí, pomluvy a ne úplné vyplnění idejí, to vše nám nepřálo, takže žádný vztah nepřišel. Jen dlouhé a smutné zklamání, teda aspoň u mě. Pak ale byl okamžik, kdy už se mi vracela určitá naděje, ale právě tehdy přišla ta nejhnusnější chvíle! Začala chodit s Vikynou, ačkoli jim to moc dlouho nevydrželo, stále vidím to, co mi udělal. Šla jsem, už nepodstatné kam a potkám je a on ji naschvál začal líbat, je mi špatně, jen si na to vzpomenu. Je to dávno pasé, ten jejich vztah, ale já to stále vím! A teď se prohloubily jeho ulítlosti. Většinu školní docházky tráví za školou, nejvíce ho potkáte v pivnici, což je největší pajzl široko daleko. Se svými spoluhráči ze staršího dorostu holduje tekutému chlebu a marijánce. Má u policie záznamy kvůli sprejerství, rapuje svoje srdcervoucí písně a samozřejmě stále nepohrdá dívčí společností. Občas mi to jeho záškoláctví vyhovuje, aspoň není ta trapná chvíle, když se potkáváme ve škole.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama