Kapitola 1 - 2.část

4. srpna 2009 v 20:51 | Hanyzka89
A co já?? No, tak třeba můj hudební vkus je úplně o ničem jiném, jinak, co se týká mého vzhledu a povahy, moc se toho nezměnilo, jen přibyla ofina, uvidíme, jak dlouho bude u mě vítána, zkusila jsem si i krátké vlasy, ale poté, co to pár lidí dostatečně pobavilo, to přestalo být ono a ano, jsem neustále zasahována informacemi z mého okolí, jehož polovina holduje dříve utajovanému sexu!! Většina mých vrstevníků se napevno uvazuje ke svým protějškům. Co se to s náma stalo? Tak například Ondřej, pamatujete, kamarád, spolužák a spoluhráč (mimochodem i sráč, řekl o mně, že jsem nestoudná) Šimona, má už rok a půl pevný vztah, plánují děti a bydlení a to jsou ve třeťáku!! Nebo moje bývalá spolužačka a teda i součastná, Eva má vztah podobného ražení, vlastně se tady ani nemůžu rozepisovat, kolik spolužáku takto žije, vězte, že opravdu DOST. No, tak já vám popíšu své zbylé idoly, ano i já jsem se "párkrát" zakoukala.

1. Tomáš Poláček: charakteristika: Šimonův spoluhráč a bohužel i kamarád, vysoký s orlím nosem a máničkou jako Beatles v začátcích, sympaťák, co má charisma.
moje nemohoucnost způsobila: Nevěda, jak se seznámit jsem udělala osudovou chybu číslo 1, a to, že jsem si s ním začala psát přes mobil, byl vážně skvělý, jenže když jsme se měli sejít, zpanikařila jsem a vymyslela jsem, že jsem si zlomila nohu, načež mu Šimon zřejmě vše objasnil, teď mě má za vola a navíc si našel bohatou a sympatickou holku. So ein Pech!

2. Jan Tauer: charakteristika: Šimonův ještě bližší kamarád a spoluhráč - ještě větší pravděpodobnost krize na začátku! Také zajímavý nos a tentokráte kudrnatá mánička, vysoký, jeho značka by měla být : "Nedotýkat se, jsem nadržený úchyl, miluju trávu, stálý návštěvník cely předběžného zadržení a se vším se svěřuju Dynterovi!" A jeho přezdívka je J.T. podle seriálu Krok za krokem, podle mě je to naprosté zneuctění postavy pravého seriálového J.T..
moje nemohoucnost způsobila: Opět poblouzněním jsem na školním výletě podlehla mobilnímu telefonu. Ano, bylo mi zvláštní, že jen jsem ho prozvonila ze svého, pro něj logicky neznámého, čísla, a on tušil o mně cosi. Má naivita mi však zatemnila mozek a já jsem doufala, že je to pouhá shoda náhod. Pokračovala jsem. A pak to přišlo, jak ta sms, tak můj rozum. Třetí sms zněla: "Tak ahoj, tak mi o sobe neco powez, treba co mas pekno_o na sobe, trico a kal_oty me nezajimaj." Ano, byla jsem frustrována, neptejte se, proč místo h píše podtržítko i snad proč jsem ještě odepsala něco v tom smyslu, že nechápu, co mám říct. Stalo se. A poslední sms mi vrhla růž do tváří. Odepsal, že chce "wedet" úplně vše a že mě pozdravuje Dyny. Udělali si ze mě posměch, ze mě, z člověka s IQ 137!! A pravda je, že potkat je spolu mi nosí smůlu stále. Znáte to, je náledí a než se nadějete, válíte se před nima na zemi, zatímco oni se královsky baví, čumí a nepomohou! Poté nastane ta situace, na které jsem učená, vstát, lehce se usmát a samozřejmě ignorovat bolest zasahující oba hýžďové svaly. Prostě další nevydařený případ.


To be continued...
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama