Srpen 2009

Popojedem

31. srpna 2009 v 15:19 | Hanyzka89 |  DIARY...
...Poslední dobou se v určitém směru chovám tak průzračně, že jen čekám na to, kdy to všem dojde. No o tom až jindy. Jinak rovnováha, o níž jsem se zmiňovala předtím byla jednoznačně porušeno a navíc ještě tou negativní půlkou, tak ať nastane kompenzace. Okamžitě!...

BLa BLa

22. srpna 2009 v 18:31 | Hanyzka89 |  DIARY...
Je to asi takhle.
Kaly mi zezelenaly, kámošky se vrátily a dvě větší akce se blíží. Jedna v srpnu, jedna v září. Aaaaa, samozřejmě jedna v říjnu. Bude třídní sraz, na kterém se snad zapracovalo už včera? Těžko říct. Jinak jsem byla venku a potkala jsem známé tváře a taky jsem se dozvěděla nějaké klepy. No, aspoň není uplná nuda :).
Dneska je tak hnusný počasí, takovýto, který má snahu negativně působit na vaše prožívání, takže se snažím ho vybít různýma blbostma a co Vám budu říkat, Příběhy obyčejného šílenství mu spíše hrají do noty než naopak!
Aktualita: Toho člověka, koho by ráda potkala, naneštěstí nepotkávám a toho člověka, koho by nerada potkala, naštěstí taky nepotkávám. ----------- asi je to v rovnováze?

Jo a kdo má někdy pocit, že žije takové Příběhy obyčejného šílenství, nechť se hlásí!


Se někdo má

20. srpna 2009 v 17:39 | Hanyzka89 |  DIARY...
...že?

Sem blázen

18. srpna 2009 v 18:33 | Hanyzka89 |  DIARY...
Jo, opravdu jsem! Včera večer moje šílenství nabralo uplně nějakej vyšší level či co. A jak jsem tak ležela na svém středně pohodlném lůžku, začla jsem vinu svého pohnutého myšlení svalovat na jediný blízký objekt a to trojici kal, které se nad mou hlavou shýbaly jako tři sudičky. Taky jsem si četla jeden starej deník, který mi Pergi udělila než mi bylo sedmnáct, abych ji asi neobtěžovala přímo, ale raději se ze svých trablů vypsala! A ono to pomáhalo, tehdy. Ale nyní, jsem se rozhoupala Pergi otravovat smskami. A ty byly!!!Psala jsem o očích, paranoe, o benešovském Jimmymu z Prciček (znalí dobře vědí) a taky jsem skládala právnický rep. Jo, to jsem to dobracovala:).
Jo, ty kaly jsem vám vyfotila!
A rozhodla jsem se, co udělám, až se zcvoknu na tuty, tedy ještě než mě pošlou do Bohnic, udělám rande ve čtyřech, já a tři kluci, dobrý ne? A samozřejmě Pergi je taky zvaná, to jsem jí slíbila a o tom nemůže být jiná!

Abych nezapoměla, v deníku se psalo: "******ová zase vyvolává negativní vlny." A mezi námi to ona je vyvolávala dobré čtyři roky, já jen jeden rok a to bylo v kvartě, to mi bylo 14 a moc jsem toho nevěděla, zatím co ona se tak chovala ve svých 15, 16, 17, 18. Co asi ted dělá? Kdo ví, třeba se potkáme zase každé pondělí u vlaku jako loni. Třeba se bude chovat pořád stejně, ostatně loni žádný pokrok neukázala:). Tak jo, do Bohnic nepůjdu sama! Třeba ji taky pozvou :D.


Můj Top 10 hudebních skupin

17. srpna 2009 v 21:14 | Hanyzka89 |  Já, já, jenom já
1. The Beatles

2. The Kooks

3. UDG

4. Ska - P

5. Iné Kafé6. The Clash

7. Fall Out Boy

8. Stiff Dylans

9. NežFaleš

10. ...


Kapitola 1 - 4.část

9. srpna 2009 v 19:16 | Hanyzka89
No a opominout nemohu ani moje kamarádky. Tak třeba začneme Pav.
Pavin první přítel se jmenoval Robert Borůvka, ale ona mu říkala Bob. V domnění, že to může být zkratka označení Best of best. Pro mě to bylo velmi komické. Nejen, že jeho zženštilý hlas odpovídal jeho chrabrosti, ale i jeho smyslu pro humor. Před svými spolužáky bláhově hrál, jak je free a namachrovnavý, ale vězte, nechal se vylekat i mamčinými zákazy sledování televize po desáté hodině. Pav to s ním moc dlouho nevydrželo a k úplnému rozchodu dospěla tehdy, když při návštěvě jeho pokoje se posadila na pohovku a zranila se o volně se povalující ustřižený nehet. Co na tom, že občas používal kolínskou, toto o jeho hygieně vypovídalo dost.
Jejím druhým vztahem byl tanečník z místní taneční školy Bambi. Nevím, jestli ji na něm přitahovaly vrtivé pohyby pánve, či to, jak sama říká, že ji lákal na drogy. To, abych objasnila. Pav diskotéky nesnáší, avšak nalákana na Ančou slibovaný striptýz šla. Lidí tam bylo hafo. Mezi nimi i (už v té době) Pavin ex-přítel Bobík, můj "vysněný" Šeby a v jejich doprovodu (mnou pojmenovaný - GOGOmistr) Dáda Kadera. Pav znal už z (mého slavnostního diplomování) lyžařského kurzu a samozřejmě z běžného školního života. Využil toho nejtrapnějšího způsobu koketování a na zakouřené jednohvězdičkové diskotéce ji nabízel marihuanu. Pav ji sice nepřijala, ale jeho jazyk ano. Od té doby začala jejich měsíční známost. Když však Pav omrzely jeho exhibice po pánských šatnách a trapné vtípky, dala mu kopačky.
O jejím třetím vztahu bych se radši moc zmiňovala. Ve zkratce řeknu, že ani latexově založený Michal Kos nebyl jejím vyvoleným.
Dnes už na všechny kluky zanevřela a pořídila si šmrncovní červené triko s jasným nápisem Všechny chlapi by měli vykastrovat!.

M.O.I.

9. srpna 2009 v 19:06 | Hanyzka89 |  DIARY...
Je suis en train d´ecouter: NSOS - Vzpomínky; Tomáš Klus: Mravenci

Je suis en train de regarder: On je fakt boží!

Je suis en train de faire: Je renge mon abus.

Je suis en train de penser: Le Grande Trois. Qu´est - ce que voudrais je (eux) dire?

....mi asi hrabe...

Zadarmo

6. srpna 2009 v 18:26 | Hanyzka89 |  DIARY...
Nejlepší věci jsou přece zadarmo, dnes jsme se o tom s Zuzkou, spolu s menším trapasem,

přesvědčily!!!!

Kapitola 1 - 3.část

6. srpna 2009 v 18:19 | Hanyzka89
3. Ondra Šebek : poznámka před startem: on se mi nikdy nelíbil, došlo k velkému omylu a jakýmsi nedopatřením, Helenu a Kačenu, napadlo, že mi pomohou v mých milostných vztazích a přes Jirku, naše spolužáka a jeho spoluhráče z mladšího dorostu, mě dohazují zoufalému rádoby baskeťákovi, jehož obdivovatelky mají přinejlepším kolem třinácti let.
charakteristika + to co, nechtěná pomoc mých přítelkyň způsobila : Loni, když naše třída byla s jeho na lyžařském kurzu ( kde jsem mimochodem obdržela očekávaný diplom za zvládnutí jízdy na rychlých prknech, jinými slovy, dejme tomu největšímu nemehlu diplom, ať to ostatní motivuje k vytvoření projektu "Vezměme své blázny mezi sebe." Dostalo se mi řádného "nefalešného" potlesku a všichni přítomní, kteří mě lyžovat dosud neviděli, si udělali jasnou představu. Tímto bych chtěla vzkázat: "Děkuji"). Šeby byl v té době hubené nedochůdče nepřílišné výšky. Dnes vysoký už celkem je, asi o deset centimetrů vyšší než já, v obličeji také není ošklivý, ale jeho trvalá hubenost a namyšlenost mi drásají nervy. Přesto v obou druhých ročnících a v mladším dorostu panují fámy o mé bezedné a bezprostřední lásce k němu. Mé briliantní kamarádky to všem potvrzují, zřejmě se tím dobře baví a já neumím udělat nic, čím bych to vyvrátila. A jako bonbónek by mohlo být to, že Jirka ve snaze zbudit u Šebyho zájem použil fiktivní příhodu o mé společně strávené noci s Šimonem. Když vše dobře půjde a jeho odmítne i ta dvanáctá holka, kterou nyní svádí, budu tady vždy já! V jeho očích zoufalec, avšak možná i někdo, s kým může odbýt první pusu, vždyť já podle všeho už nějaké zkušenosti mám a určitě nebudu proti.

4. Martin Havel: charakteristika: Vysoký a vzhledově podobný Šimonovi, ale pouze trochu. Co k němu říci? Zajímavostí je, že ačkoliv je teprve v prváku, je mu osmnáct. Na gympl se samozřejmě nedostal díky přijímačkám, ale pomohl mu výmysl o tom, že je invalida, prošlo mu to. Je tu. Na školní akademii, hrál výtržníka a ani se nemusel převlíkat. Stále se někde pere i zvrací za stromy. Nevím, proč mě zaujal. Asi mám vrozenou vadu, že mě přitahují pouze úchylové, kteří na rockovém koncertě tancují rádoby break - dance. Taky prý vypil vlastní moč :-O!

5. Franz Ferdinand z 1.A: charakteristika: Moc toho o něm zatím nevím, jen víme, že hraje fotbal a je z dvojčat. Jmenuje se Petr a jeho bratr Pavel, taky docela hezkej. Ale opravdu, už, musím přestat koukat po mladších, není to správné!.

6. Ondra Kubík: charakteristika : Teď je to opravdu ten pravý. Je moc hezkej, vypadá jak princ, má blond kudrnatý vlasy, hluboký hnědý oči, orlí nos, je vysokej a prostě úplně nejhezčí kluk na světě. A taky je hrozně hodnej, milej a sympatickej.
Ale když se vám líbí tak dokonalý člověk, bojíte se, že jakýkoli způsob seznámení je tak málo romantický. Bylo by přece skvělé, kdyby mi to s ním vyšlo, ale jak to udělat, aby to hned od počátku nebylo určeno k jasnému krachu?? Sice mi to u něj Katka začala zařizovat, ale to už bylo dávno, to bylo v dobách, kdy byla hodně zadobře s jeho nejlepším kamarádem. Bohužel, tomu už tak není a Ondra stejně dávno zapomněl na jeho a Katčinu dohodu. K tomu je mi "plusem", že hraje v jednom týmu s Šimonem, J.T.ím a Tomášem Poláčkem. On se do toho týmu stejně vůbec nehodí. Někdy mi přijde, že celý ten tým je velkou partou Šimonových kámošů a "Kubi" je tam úplně omylem. No a dalším bodem k zavržení mé osoby by mu mohlo být, že jedním z jeho přátel je Ondra Šebek, kterého podle všech možných ukazatelů prý svádím.

Kapitola 1 - 2.část

4. srpna 2009 v 20:51 | Hanyzka89
A co já?? No, tak třeba můj hudební vkus je úplně o ničem jiném, jinak, co se týká mého vzhledu a povahy, moc se toho nezměnilo, jen přibyla ofina, uvidíme, jak dlouho bude u mě vítána, zkusila jsem si i krátké vlasy, ale poté, co to pár lidí dostatečně pobavilo, to přestalo být ono a ano, jsem neustále zasahována informacemi z mého okolí, jehož polovina holduje dříve utajovanému sexu!! Většina mých vrstevníků se napevno uvazuje ke svým protějškům. Co se to s náma stalo? Tak například Ondřej, pamatujete, kamarád, spolužák a spoluhráč (mimochodem i sráč, řekl o mně, že jsem nestoudná) Šimona, má už rok a půl pevný vztah, plánují děti a bydlení a to jsou ve třeťáku!! Nebo moje bývalá spolužačka a teda i součastná, Eva má vztah podobného ražení, vlastně se tady ani nemůžu rozepisovat, kolik spolužáku takto žije, vězte, že opravdu DOST. No, tak já vám popíšu své zbylé idoly, ano i já jsem se "párkrát" zakoukala.

1. Tomáš Poláček: charakteristika: Šimonův spoluhráč a bohužel i kamarád, vysoký s orlím nosem a máničkou jako Beatles v začátcích, sympaťák, co má charisma.
moje nemohoucnost způsobila: Nevěda, jak se seznámit jsem udělala osudovou chybu číslo 1, a to, že jsem si s ním začala psát přes mobil, byl vážně skvělý, jenže když jsme se měli sejít, zpanikařila jsem a vymyslela jsem, že jsem si zlomila nohu, načež mu Šimon zřejmě vše objasnil, teď mě má za vola a navíc si našel bohatou a sympatickou holku. So ein Pech!

2. Jan Tauer: charakteristika: Šimonův ještě bližší kamarád a spoluhráč - ještě větší pravděpodobnost krize na začátku! Také zajímavý nos a tentokráte kudrnatá mánička, vysoký, jeho značka by měla být : "Nedotýkat se, jsem nadržený úchyl, miluju trávu, stálý návštěvník cely předběžného zadržení a se vším se svěřuju Dynterovi!" A jeho přezdívka je J.T. podle seriálu Krok za krokem, podle mě je to naprosté zneuctění postavy pravého seriálového J.T..
moje nemohoucnost způsobila: Opět poblouzněním jsem na školním výletě podlehla mobilnímu telefonu. Ano, bylo mi zvláštní, že jen jsem ho prozvonila ze svého, pro něj logicky neznámého, čísla, a on tušil o mně cosi. Má naivita mi však zatemnila mozek a já jsem doufala, že je to pouhá shoda náhod. Pokračovala jsem. A pak to přišlo, jak ta sms, tak můj rozum. Třetí sms zněla: "Tak ahoj, tak mi o sobe neco powez, treba co mas pekno_o na sobe, trico a kal_oty me nezajimaj." Ano, byla jsem frustrována, neptejte se, proč místo h píše podtržítko i snad proč jsem ještě odepsala něco v tom smyslu, že nechápu, co mám říct. Stalo se. A poslední sms mi vrhla růž do tváří. Odepsal, že chce "wedet" úplně vše a že mě pozdravuje Dyny. Udělali si ze mě posměch, ze mě, z člověka s IQ 137!! A pravda je, že potkat je spolu mi nosí smůlu stále. Znáte to, je náledí a než se nadějete, válíte se před nima na zemi, zatímco oni se královsky baví, čumí a nepomohou! Poté nastane ta situace, na které jsem učená, vstát, lehce se usmát a samozřejmě ignorovat bolest zasahující oba hýžďové svaly. Prostě další nevydařený případ.


To be continued...