18.7.2009

18. července 2009 v 14:37 | Hanyzka89 |  DIARY...
Můj milý internetový deníčku,
až jednou vyrostu nechci být jako moje maminka. Doufám, že budu povahově zcela odlišný člověk, snad si to nepřečte a neurazí se, ale zkrátka mám k tomu, své důvody. Ale mám ji jinak ráda.
Jistě Tě nepřekvapí, že jsem včera byla v kině na Harrym. Řekla bych, že to byl velmi příjemně strávený večer, v dobré společnosti, ať už tím myslím ty na plátně nebo ty, kteří vedle mě seděli v kinosále. A ani mě tolik neděsily ty emoce jako mě obvykle děsí. Ty mě přeci chápeš.
Smutný konec jsem všichni přítomní očekávali, však byl sestřižen tak, že jsem ani nestačila vzlyknout. Což považuji za nevděk, neuronit ni jedinou slzu pro tak velkého kouzelníka, jakým Brubál byl.
Co mě však včera nemile udivilo byl Olinky odmítavý postoj vůči mé snaze jít s móiou. Můj milý internetový příteli, snad ještě zváží svůj postoj vůči nadcházejícím trendům, zaměřených hlavně na oblast ramena. Snad zváží pohodlnost měkkého molitanu sídlícího v dostečné blížzkosti tváře a svírající pravý úhel s krkem a snad, dá - li, nám osud tu příležitost, ji jednou budu moci zvěčnit na fotografii oděnou v krásných šatech s vycpávky.
Ach ano, věřím, že tomu tak bude. Měj se hezky a brzy zase napíšu.
 


Komentáře

1 Esin Esin | Web | 21. července 2017 v 4:19 | Reagovat

Každý z nás tak či onak aspoň raz tvárou v tvár s akciami, ktoré sľubujú veľké ocenenie - televízory, autá, chladničky alebo iPhone5C. Ale je to naozaj - získať zdarma iPhone? Detailov WEB!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama