Červenec 2009

Konečná

29. července 2009 v 15:23 | Hanyzka89 |  DIARY...
Takže včera mi přišlo poslední číslo Yellow a mě to zamrzelo, ano, fňukám už kvuli tomu několikátý týden, prostě se nad to musím přenést a zvyknout si, že mi teď bude chodit snobské ELLE. Já jen prostě nemám ráda konce, konce čehokkoliv. Ikdyž přijde něco nového a není to vůbec, špatné, ba naopak, stále s melancholií v hlase vzpomínám na to staré.

Tak nepříklad, když jsem byla na gymplu, tak jsem si tak pro sebe remcala a dělala si velké plány do budoucna. Nicméně osm let uteklo jako vod a nastala vejška. Zatím se mi má zvolená vysokoškolské cesta líbí, na UJAKu jsou super lidi, zábavné předměty a zajímavé osobnosti. No a práva se zatím také nejeví tak špatně, akce se nám v pátek vydařila, holek tam moc nebylo, kluků celkem i jo, s pár lidma jsme s Pergi v pohodě pokecaly, trénovaly fotbálek a už se těším na příští akci. dnes mi kvuli ni psal budoucí spolužák a už jsem i hlasovala pro datum. Vypadá to na nějakej ten kemping.

Ano, tohle vše se zdá ideální, přesto, pořád vím, že moji nejlepší přátelé jsou z gymplu, moje první lásky taky a to, že už se s těmito lidmi nestýkám pod jednou střechou mi chybí a chybět mi bude!!! A třebaže se nové zdá super, na to staré nikdy nezapomenu, prostě to ke mně víc patří. :-*

Styl á la Blair 2

26. července 2009 v 17:35 | Hanyzka89 |  Kolem a kolem...


Příběh

26. července 2009 v 17:20 | Hanyzka89 |  ...w_o_r_k...
Co stalo, se stalo a mělo se stát,

tak otři si slzu a přestaň se smát.

Příběh se píše a nic není jasné,

kdy co vzplane a kdy co zhasne.

Překážky vstanou a uchlácholí tě snad,

že každý je má a spoustu vad,

že štěstí smůlu střídá

a že přejde ta bída a nastane zvrat.

Srab. Strach. Stres.

22. července 2009 v 23:41 | Hanyzka89 |  DIARY...
Původně jsem chtěla napsat jen tyhle tři slova, ale orotže prý jsem píšu nepochopitelně, rozvedu.

Chtěla jsem si zkusit, jak umím překonat svůj strach.
Nešlo mi to, jak jsem chtěla.
Překvapil mě stres (klepání rukou a svírání žaludku), který na mě dolehl.
Utekla jsem - jsem tedy srab.

Pro: Proč bych si měla ubližovat?
Proti: Kdy už vyrostu?

Bridget Jones potřetí

20. července 2009 v 14:48 | www.elle.cz
Nikdy neříkej: Nikdy! Renne Zellweger už zase tloustne. A důvod? Kvůli třetímu filmu o Bridget Jones.

Tak dlouho se Renne Zellweger dušovala, že kvůli filmové roli už nikdy nepřibere ani deko, až dostala nabídku vrátit se na plátna kin jako Bridget Jones.

Společnost Working Title se totiž rozhodla zfilmovat další osudy sympatické smolařky.
První dva filmy byly natočeny na motivy knih Bridget Jones a Bridget Jones: S rozumem v koncích z let 2001 a 2004. Třetí pokračování by mělo vycházet ze sloupků, které Fieldingová psala v roce 2005 pro deník The Independent.

Kouření a pití vodky by v novém filmu měla Bridget vyměnit za jinou posedlost, a sice misi 'otěhotnět, dokud je čas'. Chybět by neměly ani tradiční rvačky mezi Markem Darcym a Danielem Cleaverem.

Herecké obsazení hlavní trojice zůstává beze změny, vedle Renee Zellweger tedy uvidíme Colina Firtha a Hugh Granta.

Datum premiéry filmu zatím nebylo určeno.

Hanyzka89: Skvělá zpráva!

Naděje

19. července 2009 v 17:31 | Hanyzka89 |  DIARY...
Každý je originál, má jiné tužby, jiné lásky, jiné cíle. Ale v něčem si jsou všichni lidé podobní. A to v naději, leckdy přijatelné, leckdy slepé. Je to co drží na nohou, je to, co udržuje chod a to k čemu se velmi často všichni uchylujeme.

Naděje každého nás lpní v na různých věcech. Nadějě, že zveřejněná óda změní pohled druhých na manžela. Naděje, ženy, že se ještě stane matkou. Naděje dívky, že dokáže změnit svého partnera. Naděje, že ta dnešní cigareta je ta poslední. Naděje, že chování neprozradí skutečné pocity. Naděje, že dokážeme odpustit.

Ale je naděje skutečně něco, co nám reálně pomůže, nebo díky upadáme do apatie a věříme, že vše přijde samo?


Checked

18. července 2009 v 21:56 | Hanyzka89 |  DIARY...
No je to potvrzeno. Je to sice divný, ale je to tak.

Mně už asi nic nepřekvapí.

Poslední kapka v moři.

18.7.2009

18. července 2009 v 14:37 | Hanyzka89 |  DIARY...
Můj milý internetový deníčku,
až jednou vyrostu nechci být jako moje maminka. Doufám, že budu povahově zcela odlišný člověk, snad si to nepřečte a neurazí se, ale zkrátka mám k tomu, své důvody. Ale mám ji jinak ráda.
Jistě Tě nepřekvapí, že jsem včera byla v kině na Harrym. Řekla bych, že to byl velmi příjemně strávený večer, v dobré společnosti, ať už tím myslím ty na plátně nebo ty, kteří vedle mě seděli v kinosále. A ani mě tolik neděsily ty emoce jako mě obvykle děsí. Ty mě přeci chápeš.
Smutný konec jsem všichni přítomní očekávali, však byl sestřižen tak, že jsem ani nestačila vzlyknout. Což považuji za nevděk, neuronit ni jedinou slzu pro tak velkého kouzelníka, jakým Brubál byl.
Co mě však včera nemile udivilo byl Olinky odmítavý postoj vůči mé snaze jít s móiou. Můj milý internetový příteli, snad ještě zváží svůj postoj vůči nadcházejícím trendům, zaměřených hlavně na oblast ramena. Snad zváží pohodlnost měkkého molitanu sídlícího v dostečné blížzkosti tváře a svírající pravý úhel s krkem a snad, dá - li, nám osud tu příležitost, ji jednou budu moci zvěčnit na fotografii oděnou v krásných šatech s vycpávky.
Ach ano, věřím, že tomu tak bude. Měj se hezky a brzy zase napíšu.

Pod stromem

16. července 2009 v 14:54 | Hanyzka89 |  DIARY...
Tak jsme včera vyrazili zase po letech Pod strom, kde to vážně "žije". A člověk hned načerpal novou inspiraci, co napsat na blog.
Tak zaprvé, potkali jsme tam jednu známou - neznámou slečnu, která zřejmě, soudě dle jejich nevkusných, sexuálních tanečních kreací, prostě nedospěla. Fuj, jsem tak ráda, že mě nějaká, dejme tomu, vývojová stádia minula. O jejím intelektu či míře alkoholu, opravdu je mi neznámou, vypovídalo i chování, které vykazovala vůči šťastně zadanému kamarádovi. Jeho krásná přítelkyně, moje skvělá kamarádka - medička, však z toho obavy rozhodně mít nemusela :).
Za druhé, dorazily i dvě třetiny Buzíků, kteří se, musím to tak říct, skutečně nezměnili. Zvláště pak ten jeden forever young.
A za třetí, abych dodala na živosti článku, přidám jeden přímý rozhovor, kterej mi přišel celkem funny.:
R.:"Jé, vy máte trička, já si jedno koupím."
L.:"No a já chci CD."
R.:"Kolik to tričko stojí?"
T.:"Dvě stovky."
Z.:"To ale nemusíte platit."
Ch.: "Drž hubu, tady to smrdí obchodem:"

Bára Nesvadbová

14. července 2009 v 23:14
Bára Nesvadbová, vlastním jménem Barbara Nesvadbová (* 14. ledna 1975, Praha) je česká spisovatelka a novinářka.

Narodila se 14. 1. 1975 v Praze do rodiny dvou lékařů, psychiatrů. Matka Libuše Nesvadbová se stará o emigranty a etnické menšiny, otec Josef Nesvadba ( † 2005) byl znám spíše jako spisovatel vědeckofantastické literatury. Absolvovala Fakultu sociálních věd UK, obory žurnalistika a masová komunikace. Poté pracovala jako šéfredaktorka časopisu Xantypa a Playboy, dnes je šéfredaktorkou českého Harper´s Bazaaru. Již na vysoké škole začala spolupracovat s nakladatelkou Romanou Přidalovou. Do té doby psala jen krátké fejetony, které byly později propojeny jednou postavou a vznikly povídky. Vyšla tak její první kniha Řízkaři, která je o sexu, vztazích a tápání mladé novinářky Karly. Následovaly další knihy - Bestiář a Život nanečisto. Kniha Bestiář pak sloužila jako předloha pro stejnojmenný film, který natočila režisérka Irena Pavlásková. Do povědomí společnosti se však Bára dostala v roce 2001 sňatkem s bývalým ministrem Karlem Březinou, se kterým má dceru Bibianu. Kvůli obrovskému mediálnímu tlaku a údajně utajenému nemanželskému dítěti Karla Březiny podala Bára po dvou letech žádost o rozvod. V současné době pracuje na knížce pohádek Bibi a čtyři kočky. Můžete ji také slyšet na Rádiu Impuls, kde má svůj pořad Zrcadlo Báry Nesvadbové.

Hanyzka89: Mimo to všechno má ještě skvělý vkus a dobrý názory. Až budu velka, chci být jako ona :).