Pan Božský again

24. června 2009 v 17:46 | Hanyzka89 |  DIARY...
Tak dneska jsem měla možnost vyzkoušet svou hrdost co se týká "Pana Božského". Hmm, ani nevím jak jsem dopadla. Asi zdárně, páč už na mě nějaké věci nepůsobí.

Nebo já nevím.

Páč občas se chovám prapodivně zmateně a ne zrovna důstojně, ale nevykazuju toto chování, bohužel, JEN u jednoho kluka, tak nevím, jak to s mnou vlastně je. Možná moje trochu změněné chování není způsobeno snad zbytkem přetrvávajícího citu, ale spíš tím, že ve měně zůstaly všechny ty potlačené zážitky připomínající jisté trapasy.

Ano, nadělala jsem si jich mnoho na dlouhá léta.
Stejně si ale myslím, že jsou věci, ve kterých jsem měla pravdu já a jsou věci, za které jsem ani nemohla a prostě mi byly neprávem přiřknuty. Přičemž já jsem v podstatě hodná holka.

No a nejvíc funny věc je, kydž si vzpomenu na svou naivitu. Ale za tu jsem v podstatě taky nemohla, byla jsem ovlivněna těma pitomýma romantickýma komediema a tak. Hloupý filmy, můžou za spoustu věcí! Páč prostě pravda je taková, že oblíbení kluci chodí jen s těma oblíbenýma a hezkýma holkama, nikdy si, ve skutečnosti, nevyberou ty, (sice) povahově lepší, outsidery nebo jak to říct.

Je to smutný, ale Popelka by v dnešní době zůstala jen Popelkou a mohla by ztratit bot, kolik by chtěla...


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama