Čeho je moc, toho je příliš...

7. června 2009 v 13:38 | Hanyzka89 |  DIARY...
Poslední dobou mě pár našich "celebrit" už pěkně leze krkem. Tak za prvé je to Iveta Bartošová. Nějak nepobírám za co přesně dostala cenu TýTý??? Pokud vím, tak pěkně dlouho nic zajímavého či alespoň výdělečného nenazpívala, jenom je denně na obálkách bulváru jednou méně oblečená, podruhé vůbec. Asi to nepochopím, ale dokazuje to známou pravdu, že média ovlivňují naše rozhodování, jiank si totiž neumím vysvětlit, že pro ni lidé hlasovali.
Po "paní zpěvačce" Pomoje-Bartošové nějak nemohu snést spory Krainová versus Hanychová. Asi obě mají peníze, prodloužené vlasy a štíhlé tělo, ale tím bych výčet, toho co jim kdo může závidět, skončila. Protože na druhou stranu postrádají soudnost, inteligenci a důvtip. Jejich chování je velmi směšné a velmi dobře rozumím označení "slepice" pro nějaké ženy.
No a nemohu zapomenout asi ani na Mesárošovou a Mašlíková, ačkoliv ty spíš, podle mě, předěláním poprsí život stížily než vylepšily. Do budoucna je čekají jen občasné bolesti, nové a nové operaci pro udržování a jen ta jedna "vizitka".

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama